PRACA – Magazynier

02 listopada 2016, 10:52

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko MAGAZYNIERA:

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie lub na budowie przy szalowaniu
  • uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w ich obsłudze mile widziane
  • prawo jazdy kat B
  • mile widziane doświadczenie, bądź minimalna wiedza o szalunkach
  • dyspozycyjność w godzinach popołudniowych
  • sprawność fizyczna
  • uczciwość i rzetelność przy załadunkach i rozładunkach
  • motywacja i chęci do pracy pomimo występujących niekorzystnych warunków atmosferycznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość, sumienność

Zakres obowiązków:

  • prawidłowy załadunek i rozładunek szalunków stropowych i ściennych oraz innego sprzętu na samochody dostawcze (m.in. bandowanie, streczowanie, spinanie pasami)
  • przyjmowanie ilościowe i jakościowe sprzętu
  • rozwożenie i sztaplowanie sprzętu
  • nauka w zakresie wynajmowanego sprzętu
  • obsługa wózka widłowego
  • współpraca ze strefą warsztatowo-naprawczą

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Aplikacje prosimy wysłać na maila kadry@baukrane.pl