Praca Spawacz – Ślusarz

23 listopada 2016, 09:45

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • zdolności manualne,
  • sprawność fizyczna,
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi budowlanych takich jak:
  • zlifierka, wiertarka młot udarowy,
  • mile widziane doświadczenie w ślusarstwie,
  • mile widziane uprawnienia MAG136 oraz przebyty kurs spawalniczy Elektroda
  • dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie,
  • uczciwość, sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • praca przy naprawie, czyszczeniu i konserwacji szalunków
  • naprawa/konserwacja kontenerów i ogrodzeń,
  • współpraca ze strefą magazynową (przyjęcia-zwroty),
  • kontrola zgodności stanów warsztatowych,
  • dbanie o jakość wykonywanych prac,

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie PZU).

Opis dodatkowy

CV prosimy przesyłać na adres: radoslaw.golebiewski@baukrane.pl z dopiskiemw treści maila „SPAWACZ-ŚLUSARZ”

Prosimy o dopisek:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Nr ref: SPA/11/2016