BAUKRANE w gronie Gazel Biznesu!

Ten tytuł to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm.08 marca 2018

Z wielką satysfakcją informujemy, iż nasza firma znalazła się w zaszczytnym gronie przedsiębiorstw uhonorowanych tytułem GAZELI BIZNESU 2017!

Uroczysta gala Gazel Biznesu 2017 dla województwa pomorskiego odbyła się w miniony poniedziałek w Gdańsku w Europejskim Centrum Solidarności. Nagrodę odebrał nasz Członek Zarządu – Paweł Burzykowski.

Gazele Biznesu Baukrane

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik „Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 roku.

Gazele Biznesu

Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja, mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów.gazele biznesu Baukrane

– Znalezienie się w tym rankingu to dla nas szczególne wyróżnienie. Już od prawie 10 lat staramy się spełniać oczekiwania i zaspokajać potrzeby naszych Klientów poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów oraz wszelkich porad związanych z naszą działalnością. Znalezienie się na liście „Gazel Biznesu” z pewnością będzie miało wpływ na dalszy pozytywny rozwój naszej firmy – mówi Paweł Burzykowski, Dyrektor Operacyjny BAUKRANE Budownictwo.

Gazele Biznesu Baukrane