Budowlana Firma Roku

BUILDER AWARDS 2017 – BUDOWNICTWO Z POTENCJAŁEM12 lutego 2018

BAUKRANE ponownie docenione

23 stycznia br. w Multikinie Złote Tarasy odbyła się XV Gala Builder Awards. Podczas Gali wręczone zostały prestiżowe nagrody przyznawane w czterech kategoriach. Nagrody mają na celu wyłonienie wyróżniających się firm i osób działających na polskim rynku budowlanym, promocji tych firm i osób oraz upowszechniania dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży budowlanej.

Niezmiernie miło nam poinformować, że otrzymaliśmy duże wyróżnienie, bowiem nagrodę w kategorii Budowlana Firma Roku i Osobowość Branży 2017! Budowlana Firma Roku 2017

Rok 2017 był w budownictwie dobry tylko względnie. Wskaźniki koniunktury utrzymywały się na dodatnim poziomie od marca do października, niemniej jednak warunki rynkowe były bardzo wymagające. Wystarczy wspomnieć deficyt pracowników, niską rentowność i dużą konkurencję jako jedne z wielu wyzwań. Obecny boom stanowił więc tak naprawdę sprawdzian dla budowlanego biznesu.

„Builder” postanowił wskazać te spośród firm, które zaliczyły rynkowy test najlepiej, ponadto podkreślił udział w sukcesie osób odgrywających w organizacjach czołowe role. Po raz 15. Redakcja oraz Rada Programowa „Buildera” w wyniku uważnej obserwacji rynku oraz po dokonaniu weryfikacji przyznały następujące wyróżnienia: Budowlana Firma Roku, Osobowość Branży, Laury Buildera oraz Polski Herkules. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie laureatów.Budownictwo to gra zespołowa, ale zespoły tworzą ludzie. Szczególna rola przypada zaś tym, którzy stoją na ich czele – liderom. To oni wskazują drogi rozwoju, są impulsem do działania, wywierają silny i pozytywny wpływ nie tylko na reprezentowane firmy, ale i całą branżę. Miesięcznik „Builder” po raz kolejny podkreślił rolę liderów – przyznając za indywidualne osiągnięcia w 2017 roku wyróżnienie Osobowość Branży.W przypadku Budowlanej Firmy Roku oceniano m.in. pozycję podmiotu w branży oraz osiągnięcia na tle konkurencji, jakość produktów i usług, spełnianie norm, wytycznych, przede wszystkim zaś potrzeb klientów, a także rzetelność oraz stabilność prowadzonej działalności. Budownictwo to gra zespołowa, ale zespoły tworzą ludzie. Szczególna rola przypada zaś tym, którzy stoją na ich czele – liderom. To oni wskazują drogi rozwoju, są impulsem do działania, wywierają silny i pozytywny wpływ nie tylko na reprezentowane firmy, ale i całą branżę. Miesięcznik „Builder” po raz kolejny podkreślił rolę liderów – przyznając za indywidualne osiągnięcia w 2017 roku wyróżnienie Osobowość Branży, które otrzymał również nasz Prezes.

Builder Awards 2017

Więcej informacji na: Builder Awards 2017