Konkurs „Buduj z BAUKRANE!”

15 maja 2017

Z uwagi na wiele próśb przedłużamy nasz konkurs!

Na prace czekamy do 19 czerwca!

Należy pamiętać o przesłaniu zgłoszenia również drogą mailową (zdjęcie pracy + metryczka – do 18 czerwca), a do 19 czerwca pracę należy dostarczyć (wraz z metryczką) do siedziby naszej firmy (bądź wysłać za pośrednictwem poczty – liczy się data stempla pocztowego!) Głosowanie na fanpage’u Baukrane  – 26-29 czerwca! Ogłoszenie wyników – 30 czerwca br!

Do udziału w konkursie „Buduj z BAUKRANE!” zapraszamy wszystkie dzieci ze szkół podstawowych z województwa pomorskiego. Konkurs podzielony jest na dwie grupy wiekowe:

  • dzieci z klas 1-3 – do wykonania dowolną techniką praca plastyczna na temat: „Bohater budowy – operator żurawia wieżowego” (format pracy dowolny),
  • dzieci z klas 4-6 – do wykonania praca plastyczno-techniczna, model 3D: „Zbuduj własny żuraw wieżowy” (format pracy dowolny). Wskazana jest pomoc rodziny czy opiekunów!

Celem konkursu jest: rozwijanie wyobraźni oraz pasji twórczych, doskonalenie znanych technik plastycznych i poznawanie nowych, odkrywanie utalentowanych dzieci i młodzieży oraz edukacja w dziedzinie branży budowlanej.

 

Termin konkursu:

  1. Konkurs „Buduj z BAUKRANE!” rozpoczyna się 15 maja 2017 r.
  2. Do dnia 18 czerwca 2017 r., do godziny 24.00 uczestnik konkursu (obie grupy wiekowe) zgłasza pracę drogą mailową na adres: konkurs@baukrane.pl wraz ze zdjęciem pracy. Uwaga – do zgłoszenia należy dołączyć wypełnioną metryczkę! (metryczka oraz regulamin do pobrania z naszej strony).
  3. Zgłoszone prace w obu grupach wiekowych należy złożyć w siedzibie Organizatora lub odesłać na adres firmy (BAUKRANE Budownictwo Sp. z o.o. Sp. K. ul. Jana Keplera 36, 80-299 Gdańsk) w terminie do 19.06.2017 r. – decyduje data stempla pocztowego.
  4. W terminie: od 26 czerwca do 29 czerwca, do godz. 24.00, odbędzie się na naszym funpage’u głosowanie internautów – prace, po jednej z każdej kategorii wiekowej, które otrzymają najwięcej polubień, zdobędą Nagrodę Internautów!
  5. 30 czerwca br. zostaną ogłoszone wyniki konkursu – na naszej stronie internetowej oraz na naszym fanpage’u!

 

Przygotowaliśmy dla Was wiele cennych nagród!

W każdej z grup wiekowych do wygrania mamy:

  • za zajęcie I miejsca – voucher na wakacje o wartości 7 000 zł!
  • za zajęcie II miejsca – bon na sprzęt sportowy o wartości 2 000 zł!
  • za zajęcie III miejsca oraz Nagroda Internautów – bon na sprzęt sportowy o wartości 1 000 zł!

 

Wiedząc jak wiele zależy od szkół, ośrodków szkolno-wychowawczych oraz domów kultury, przygotowaliśmy również specjalne nagrody dla placówek autorów nagrodzonych prac w każdej z kategorii wiekowej: za zajęcie I miejsca – 1000 zł, za zajęcie II i III miejsca – po 500 zł.

Uwaga!

Mile widziane zdjęcia i filmiki, wykonane podczas tworzenia Waszych dzieł – będzie to na pewno pomocne w zdobyciu Nagrody Internautów.

Więcej informacji pod nr tel. (58) 345 11 77, tel. kom. 570 810 011.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

 

Pliki do pobrania