Uroczyste rozdanie nagród

Finał drugiej edycji konkursu "Buduj z BAUKRANE!"02 lipca 2018

29 czerwca 2018 roku w siedzibie głównej BAUKRANE w Gdańsku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom drugiej edycji konkursu „Buduj z BAUKRANE!” Było to wspaniałe wydarzenie, ponieważ mogliśmy osobiście poznać młodych twórców nagrodzonych dzieł oraz wysłuchać historii stworzenia tych niesamowitych prac.


Finaliści konkursu buduj z baukrane


W szczególności gratulujemy zdobywcom 1 miejsca w obu grupach wiekowych – Zosi Sterlingow i Sebastianowi Lesnerowi. Mamy nadzieję, że będą to dla was prawdziwe „wakacje marzeń”!

Nasze podziękowania i gratulacje składamy również na ręce rodziców – wiemy, że bez Państwa pomocy nie udałoby się zrealizować tego przedsięwzięcia. Liczymy, że radość z osiągnięć Państwa pociech jest równie wielka jak radość, której my mogliśmy zaznać oglądając i nagradzając ich prace.


finał konkursu buduj z baukrane


Chcielibyśmy podziękować również placówkom oświatowym za zaangażowanie. Mamy nadzieję, że zdobyte nagrody pozwolą kształcić kolejne pokolenia młodych ludzi i rozwijać w nich pasje oraz chęć tworzenia równie wspaniałych dzieł.


finał konkursu buduj z baukrane


Tym miłym akcentem zamykamy kolejną edycję naszego konkursu. Mamy nadzieję, że będziemy mogli spotkać się ponownie już za rok w kolejnej jego odsłonie. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia!

finał konkursu buduj z baukrane