Uroczyste wręczenie nagród!

Zakończenie pierwszej edycji konkursu "Buduj z BAUKRANE!"10 lipca 2017

W piątkowe popołudnie w siedzibie naszej firmy odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu „Buduj z BAUKRANE”! ????? Bardzo się cieszymy, że mogliśmy poznać zwycięzców i ich rodziców osobiście! ? Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia laureatów z nagrodami – pokażcie nam jaki sprzęt sportowy sobie wybraliście, czy korzystacie z naszych upominków, no i przede wszystkim – Anastazja i Aleks – pochwalcie się pięknymi widokami z wymarzonych wakacji!☀️?️⛱️ ?

 

Jeszcze raz gorąco gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom! ??? Zamykamy pierwszą edycję konkursu, która przerosła nasze najśmielsze oczekiwania  ale już teraz możemy zdradzić, że będzie następna…  obserwujcie nas!

Obiecujemy, że należycie wykorzystamy Wasze piękne prace – mamy już na nie kilka pomysłów ? więc na pewno szybko nie pójdą w zapomnienie!

Przypominamy również, że już niebawem przekażemy upominki ?wszystkim dzieciom, które włożyły wiele pracy i cierpliwości w zbudowanie żurawia wieżowego ?️, a także wynagrodzimy trud i wysiłek dzieci oraz ich opiekunów ze Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych ?, które również chętnie wzięły udział w naszym konkursie ? Ze szkołami laureatów w celu przekazania nagród skontaktujemy się w nadchodzącym tygodniu.

Dziękujemy!!! ? Konkurs był dla nas bardzo miłą i jakże kolorową ?odskocznią od codziennych obowiązków! A Wasze prace pokazały nam inne i wyjątkowe spojrzenie na naszą ‘codzienność’ ?? …dzięki Wam teraz każdy operator żurawia czuje się jak superman! ??