Uroczyste wręczenie nagród!

Zakończenie pierwszej edycji konkursu "Buduj z BAUKRANE!"10 lipca 2017

W piątkowe popołudnie w siedzibie naszej firmy odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu „Buduj z BAUKRANE”! 🎉🏆🥇🥈🥉 Bardzo się cieszymy, że mogliśmy poznać zwycięzców i ich rodziców osobiście! 🤗 Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia laureatów z nagrodami – pokażcie nam jaki sprzęt sportowy sobie wybraliście, czy korzystacie z naszych upominków, no i przede wszystkim – Anastazja i Aleks – pochwalcie się pięknymi widokami z wymarzonych wakacji!☀️🏝️⛱️ 😊

 

Jeszcze raz gorąco gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom! 👏🤝🙌 Zamykamy pierwszą edycję konkursu, która przerosła nasze najśmielsze oczekiwania  ale już teraz możemy zdradzić, że będzie następna…  obserwujcie nas!

Obiecujemy, że należycie wykorzystamy Wasze piękne prace – mamy już na nie kilka pomysłów 😊 więc na pewno szybko nie pójdą w zapomnienie!

Przypominamy również, że już niebawem przekażemy upominki 🎁wszystkim dzieciom, które włożyły wiele pracy i cierpliwości w zbudowanie żurawia wieżowego 🏗️, a także wynagrodzimy trud i wysiłek dzieci oraz ich opiekunów ze Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych 💝, które również chętnie wzięły udział w naszym konkursie 😊 Ze szkołami laureatów w celu przekazania nagród skontaktujemy się w nadchodzącym tygodniu.

Dziękujemy!!! 🤗 Konkurs był dla nas bardzo miłą i jakże kolorową 🌈odskocznią od codziennych obowiązków! A Wasze prace pokazały nam inne i wyjątkowe spojrzenie na naszą ‘codzienność’ 😍😊 …dzięki Wam teraz każdy operator żurawia czuje się jak superman! 😎😉