Magazynier

Znajdź dla siebie nowe miejsce i rozwijaj się razem z nami.

01

Stanowisko

Magazynier

Szczegóły stanowiska

Miejsce pracy: Warszawa (Koszajec), Wrocław (Byków), Kraków (Skawina)

Zakres obowiązków:

  • poprawna kontrola towarów podczas przyjęcia i wydania pod kątem jakościowym oraz ilościowym;
  • realizacja zwrotów – sortowanie, przeliczenie, ocena jakościowa, sporządzenie protokołu;
  • ciągłe podnoszenie wydajności i jakości pracy, bieżąca kontrola i podnoszenie produktywności;
  • układanie towaru i sprzętu wg norm;
  • dbałość o porządek i właściwe znakowanie towaru zgodnie z normami;
  • obsługa wózka widłowego podczas przyjmowania i wydawania sprzętu na placu magazynowym;
  • udział przy inwentaryzacji;
  • ścisła współpraca z brygadzistą.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie, najlepiej w branży szalunkowej;
  • umiejętność szybkiego i dokładnego liczenia;
  • uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w ich obsłudze;
  • sprawność fizyczna;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • uczciwość oraz sumienność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie),
  • stabilne zatrudnienie,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.

02

Aplikacja

Magazynier

Jeśli jesteś ambitną, lubisz wyzwania oraz chcesz rozwinąć swoje umiejętności i kwalifikacje zrób kolejny krok w swojej karierze!

03