Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie projektów technicznych deskowań/rusztowań wraz z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną oraz obliczeniami statycznymi i zestawieniami elementów konstrukcji stalowych i aluminiowych,
  • sporządzanie dokumentacji wyrobów, systemów.

Wymagania:

  • wykształcenia wyższe, mile widziany student ostatniego roku lub absolwent,
  • znajomość oprogramowania CAD,
  • znajomość oprogramowania Solid Works,
  • bardzo dobrej i praktycznej znajomości pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Mile widziana:

  • doświadczenie w zakresie projektowania lub wykonawstwa będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • jesteśmy nastawieni na komunikację, pracę zespołową i wzajemną pomoc i wsparcie w firmie,
  • umowę o pracę lub umowę B2B,
  • możliwość rozwoju/awansu i poszerzania kompetencji (szkolenia wewnętrzne),
  • pełny wymiar czasu pracy
  • spotkania integracyjne.