Młodszy Specjalista ds. E-Commerce

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. E-Commerce

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Sprzedażowa obsługa social media (posty na grupach Facebook, itd)

  • Obsługa panelu stron internetowych w worldpress (dodawanie produktów na stronę, aktualizacja ofert, zmiana stanów magazynowych itp.)

  • Przygotowywanie treści i grafik do oferty sklepu,

  • Dodawanie ogłoszeń i obsługa Marketplace m.in. Allegro, Olx, Erli itp.,

  • Tworzenie i redagowanie treści do materiałów promocyjnych, mailingów, newsletterów itp.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kont na różnego rodzaju Marketplace’ach m.in. Amazon, Allegro, eBay, Erli, itp.,

  • Podstawowa Znajomość tworzenia grafiki w programach typu Canva

  • Umiejętność tworzenia treści (Contentu)

  • J. Angielski na poziomie min. B2-C1 (obsługa ogłoszeń na portalach zagranicznych)

  • Dokładność i Skrupulatność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność planowania pracy,

  • Zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu firmowych profili B2B i B2C w serwisach LinkedIn, Facebook, YouTube, Tiktok, Google

  • Dobra znajomość rynku e-commerce oraz jego mechanizmów.

  • Znajomość programu Baselinker

Oferujemy:

  • Praca w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku

  • Dofinansowanie do Multisport i ubezpieczenia zdrowotnego

  • Możliwość rozwoju działu i awansu, firma jest nastawiona na długofalową współpracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytania dotyczące oferty? Skontaktuj się z nami.