Miejsce pracy: Byków (Wrocław)

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie projektów deskowań/systemów szalunkowych i zestawień na podstawie dokumentacji technicznej,
  • wykonywanie przedmiarów dokumentacji technicznej w celu przygotowania oferty,
  • wizyty na budowach,
  • wykonywanie podstawowych ofert,
  • współpraca z działem handlowym,
  • ścisła współpraca w ramach zespołu projektowego pomoc oraz wsparcie Działu Handlowego w obsłudze kontraktów,
  • współpraca z innym działami w firmie.

Wymagania:

  • wykształcenia min. średnie mile widziane preferowane kierunki związane z logistyką
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość procedur i dokumentacji magazynowej,
    znajomość dokumentacji magazynowej,
  • umiejętność pracy na programach klasy ERP,
  • biegłej obsługi pakietu ms office,
  • umiejętności pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • elastyczności i otwartości na zmiany,
  • zaangażowania w realizację powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • samodzielną i stałą pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pełny wymiar czasu pracy,
  • przyjazne warunki pracy w otwartym zespole.