Projektant

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Projektant
Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków:

• opracowywanie projektów deskowań/systemów szalunkowych i zestawień na podstawie dokumentacji technicznej,
• wykonywanie przedmiarów dokumentacji technicznej w celu przygotowania oferty,
• okazjonalne wizyty na budowach,
• wykonywanie podstawowych ofert,
• ścisła współpraca w ramach zespołu projektowego pomoc oraz wsparcie Działu Handlowego w obsłudze kontraktów.

Nasze wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo) – mile widziana absolwent/ka lub student/studentka zaoczny ostatniego roku,
• bardzo dobra i praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word itd.) oraz AutoCAD,
• bardzo dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
• znajomość systemów szalunkowych i technologii betonu oraz znajomość programów do szalowania np. EuroSchal.

Oferujemy:

• pakiet narzędzi służbowych,
• wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu,
samodzielną i stałą pracę w stabilnej firmie,
• możliwości rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie – jesteśmy otwarci na Twoje propozycje!
• dopłatę do pakietów medycznych i sportowych,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B.

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytania dotyczące oferty? Skontaktuj się z nami.