Dołącz do nas! Sprawdź aktualne rekrutacje i znajdź swoje miejsce w naszym zespole!

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (Koszajec)

Zakres obowiązków

  • Obsługa aktualnych klientów i pozyskiwanie nowych
  • Aktywna sprzedaż rozwiązań technicznych do branży budowlanej
  • Doradztwo merytoryczne, tworzenie ofert i zestawień
  • Negocjacje i kontrola realizacji warunków współpracy
  • Realizacja celów sprzedażowych

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane wykształcenie techniczne)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Czynne prawo jazdy kat. B (gotowość do pracy w terenie)
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów handlowych
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość branży budowlanej, w tym lokalnego rynku inwestycji i firm budowlanych, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku
  • System premiowy powiązany z realizacją planów
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód (także do użytku prywatnego), telefon, laptop
  • Pakiet benefitów – ubezpieczenie, opieka medyczna, karta Multisport,
  • Spotkania integracyjne
Potrzebujesz pomocy?

Masz pytania dotyczące oferty? Skontaktuj się z nami.