Żurawie Hydrauliczne

W swojej ofercie posiadamy żurawie hydrauliczne/ samojezdne. Przeznaczone do specjalnych, krótkoterminowych zadań. Wyposażone są w wychylne wysięgniki teleskopowe bądź kratownicowe, które znajdują się na podwoziu samochodów. Długość wysięgnika głównego może być przedłużona przez zamontowanie dodatkowego wysięgnika pomocniczego.

 

Zapewniamy żurawie hydrauliczne

 

  • o udźwigu do 700t,
  • wysięgniku do 72m + pomocniczy (kratowy) do 90m

 

Poniżej prezentujemy oferowane typy żurawi hydraulicznych światowych marek

NazwaParametry
Udźwig (t)wysięgnik hydrauliczny (m)wysięgnik pomocnczy kratowy (m)max przeciwwaga (t)
LIEBHERR LTM1500-8.15005091165
LIEBHERR LTM1400-7.14006084160
LIEBHERR LTM1400/14006084140
LIEBHERR LTM1250-6.1250727085
LIEBHERR LTM1160-2160/180602250
LIEBHERR LTM1070-1704015,813
GROVE GMK74504506073160
FAUN ATF80-48048,51618
FAUN ATF70-470411612,1
FAUN ATF100-51105125
DEMAG AC7007006090160
DEMAG AC6506506096160
DEMAG AC500-25005690160
DEMAG AC300-63006472116,8
DEMAG AC250-1250803696,6
DEMAG AC205805017,618
DEMAG AC200200602064
DEMAG AC15555409
DEMAG AC120120601738
DEMAG AC10011050,21728

Wyślij zapytanie o żurawia

potwierdź, że nie jesteś robotem i kliknij poniższy przycisk.

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.