KONKURS

„BUDUJ Z BAUKRANE!” - II EDYCJA

II edycja konkursu „BUDUJ Z BAUKRANE!”

Rozpoczynamy drugą edycję konkursu plastyczno-technicznego „Buduj z BAUKRANE!”

 

Plakat konkurs buduj z baukrane

Do udziału w konkursie „Buduj z BAUKRANE!” zapraszamy wszystkie dzieci ze szkół podstawowych z województwa pomorskiego oraz wybranych szkół z województwa dolnośląskiego i małopolskiego. Konkurs podzielony jest na dwie grupy wiekowe:

 • dzieci z klas 1-3 – do wykonania dowolną techniką praca plastyczna na temat: „Zaprojektuj logo BAUKRANE” (format pracy dowolny),
 • dzieci z klas 4-6 – do wykonania praca plastyczno-techniczna, model 3D: „Zaprojektuj i zbuduj logo BAUKRANE” (format pracy dowolny). Wskazana jest pomoc rodziny czy opiekunów!

 

Celem konkursu jest: rozwijanie wyobraźni oraz pasji twórczych, doskonalenie znanych technik plastycznych i poznawanie nowych, odkrywanie utalentowanych dzieci i młodzieży oraz edukacja w dziedzinie branży budowlanej.

 

Termin konkursu:

 1. Konkurs „Buduj z BAUKRANE!” rozpoczyna się 02 maja 2018 r.
 2. Do dnia 8 czerwca 2018 r., do godziny 24:00 uczestnik konkursu (obie grupy wiekowe) zgłasza pracę drogą mailową na adres: konkurs@baukrane.pl  wraz ze zdjęciem pracy. Uwaga – do zgłoszenia należy dołączyć wypełnioną metryczkę! (metryczka oraz regulamin do pobrania na dole strony).
 3. Zgłoszone prace w obu grupach wiekowych należy złożyć w siedzibie Organizatora lub odesłać na adres firmy (BAUKRANE Budownictwo Sp. z o.o. Sp. K. ul. Jana Keplera 36, 80-299 Gdańsk) w terminie do 11.06.2018 r. – decyduje data stempla pocztowego.
 4. W terminie: od 18 czerwca do 20 czerwca, do godz. 12:00, odbędzie się na naszym funpage’u głosowanie internautów – prace, po jednej z każdej kategorii wiekowej, które otrzymają najwięcej polubień, zdobędą Nagrodę Internautów!
 5. 22 czerwca br. zostaną ogłoszone wyniki konkursu – na naszej stronie internetowej oraz na naszym fanpage’u!

 

Przygotowaliśmy dla Was wiele cennych nagród!

W każdej z grup wiekowych do wygrania mamy:

 • za zajęcie I miejscavoucher na wakacje o wartości 4 000 zł!
 • za zajęcie II miejscabon na sprzęt sportowy o wartości 1 000 zł!
 • za zajęcie III miejsca oraz Nagroda Internautówbon na sprzęt sportowy o wartości 500 zł!

 

Wiedząc jak wiele zależy od szkół, ośrodków szkolno-wychowawczych oraz domów kultury, przygotowaliśmy również specjalne nagrody dla placówek autorów nagrodzonych prac w każdej z kategorii wiekowej:

 • za zajęcie  I miejsca – bon do sieci Empik o wartości 1 000 zł,
 • za zajęcie II i III miejsca – bon do sieci Empik o wartości po 500 zł.

 

Uwaga!

Mile widziane zdjęcia i filmiki, wykonane podczas tworzenia Waszych dzieł – będzie to na pewno pomocne w zdobyciu Nagrody Internautów ?.

 

Więcej informacji  pod nr tel. (58) 345 11 77.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

 

DO POBRANIA: