Kontenery biurowo-socjalne

KONTENERY BIUROWO-SOCJALNE

 

Najbardziej popularne i najczęściej wykorzystywane do tworzenia przestrzeni tymczasowego biura są kontenery biurowo-socjalne. Kontenery biurowe posiadają w pełni wymienialne ściany, dzięki czemu można je dowolnie konfigurować i tworzyć pomieszczenia o nieograniczonej przestrzeni. Dzięki nim wydzielenie przestrzeni na biura indywidualne czy miejsca na pracę w większym zespole nie stanowi już problemu. Kontenery socjalne zapewniają pewną i niezawodną ochronę przed warunkami zewnętrznymi. Kontenery socjalne są idealnym rozwiązaniem dla stworzenia w krótkim czasie przestrzeni pracowniczej.

 

Wymiary:

  • Długość – 6,05 m
  • Szerokość – 2,45 m
  • Wysokość – 2,5 m

 

UWAGA!

Usytuowanie okien i drzwi jest uzależnione od egzemplarza.

 

 

Wynajem kontenerów socjalnych, podobnie jak wynajem kontereów biurowych, to ciekawa alternatywa, która sprawdzi się zarówno przy mniejszych jak i większych realizacjach inwestycji budowlanych. Kontenery tego typu można łączyć i każdemu z pomieszczeń nadać inne przeznaczenie. Mogą pełnić funkcję zarówno biura, jak i szatni lub pomieszczenia socjalnego. Jest niezbędny na wszelkiego typu budowach!

Doskonale sprawdza się w połączeniu z kontenerami sanitarnymi. Możliwość montażu dodatkowego ogrzewania / systemu klimatyzacji sprawia, że można spokojnie korzystać z niego w różnych warunkach atmosferycznych, zarówno latem, jak i zimą. Pojedyncze moduły można przewozić za pomocą samochodów wyposażonych w HDS, dzięki czemu możliwy jest szybki transport z jednego placu budowy na drugi.

 

———-

Kontenery biurowe do wynajęcia, kontenery socjalne do wynajęcia.

Wyślij zapytanie

potwierdź, że nie jesteś robotem i kliknij poniższy przycisk.

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.