Asystent/ka ds. wsparcia działu żurawi

Wyszukaj w ofertach pracy

BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k. kompleksowo obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży sprzętu budowlanego od 2008 r. Specjalizujemy się w wynajmie i sprzedaży systemów szalunkowych (deskowań), żurawi górno i dolno-obrotowych, ogrodzeń budowlanych, kontenerów oraz elektronarzędzi. Do każdej z tych usług oferujemy doradztwo techniczne i logistyczne.

Pracuj i rozwijaj się z Baukrane !

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków

  • porządkowanie ksiąg rewizyjnych,
  • prowadzenie zestawień elementów żurawi pracujących jak i znajdujących się na placu,
  • elektroniczne potwierdzanie zamówień związanych z akcjami montaży i demontaży żurawi,
  • prowadzenie oraz kontrola ilości zamówionych transportów, dźwigów hydraulicznych jak i sporządzanie kopii do późniejszych weryfikacji,
  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowych dla UDT,
  • składanie wniosków UDT o przeprowadzenie badania jak i zmianę danych,
  • sporządzanie protokołów przedmontażowych zgodnie ze wskazaniami przełożonego,
  • utrzymanie porządku w protokołach
  • porządkowanie DTR oraz sporządzenie kopii dokumentacji,
  • aktualizowanie miejsc oraz kontrola harmonogramu żurawi,
  • prowadzenie tabelki przeglądów w formie elektronicznej,
  • raportowanie bieżącej pracy i skuteczności prowadzonych działań,
  • pomoc i wsparcie Działu Żurawi w bieżących zadaniach i działaniach.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, dodatkowym atutem będzie wykształcenie techniczne lub logistyczne,
  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word itd.),
  • Bardzo dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • Samodzielność, dokładność, komunikatywność, elastyczność, myślenie przyczynowo-skutkowe.

Oferujemy:

  • Samodzielną i stałą pracę w stabilnej firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • Niepełny (¾) lub pełny (1/1) wymiar czasu pracy,
  • Przyjazne warunki pracy w otwartym zespole,
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie PZU).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@baukrane.pl (w treści maila prosimy o podanie nazwy stanowiska).

Informujemy, że Administratorem danych jest BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Jana Keplera 36. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.