Asystent/ka Działu Techniczno-Handlowego (o/Kraków)

Miejsce pracy: Skawina

Wyszukaj w ofertach pracy

Asystent/ka Działu Techniczno-Handlowego

Miejsce Pracy: Skawina

ZAKRES ZADAŃ:

  • opracowywanie projektów deskowań/systemów szalunkowych i zestawień na podstawie dokumentacji technicznej,
  • wykonywanie przedmiarów dokumentacji technicznej w celu przygotowania oferty,
  • doradztwo techniczne na budowie,
  • wykonywanie podstawowych ofert,
  • współpraca z działem handlowym oraz technicznym,
  • pomoc i wsparcie Działu w bieżących zadaniach i działaniach.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo), mile widziana absolwent/ka lub student zaoczny ostatniego roku
  • bardzo dobra i praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word itd.) oraz AutoCAD
  • mile widziana znajomość systemów szalunkowych i technologii betonu,
  • Mile widziana znajomość programów do szalowania np. Win Szal
  • bardzo dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • dyspozycyjność, samodzielność, dokładność, komunikatywność, elastyczność, myślenie przyczynowo-skutkowe.

OFERUJEMY:

  • samodzielną i stałą pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pełny (1/1) wymiar czasu pracy,
  • przyjazne warunki pracy w otwartym zespole,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie PZU).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@baukrane.pl (w treści maila prosimy o podanie nazwy stanowiska).

Informujemy, że Administratorem danych jest BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Jana Keplera 36. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.