Magazynier

Wyszukaj w ofertach pracy

Charakter pracy:

Stacjonarna

Wymiar pracy:

Cały etat

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie lub na budowie przy szalowaniu,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w ich obsłudze,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie, bądź minimalna wiedza o szalunkach,
  • sprawność fizyczna,
  • uczciwość i rzetelność przy załadunkach i rozładunkach,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • uczciwość, sumienność.

Obowiązki:

  • prawidłowy załadunek i rozładunek szalunków stropowych i ściennych oraz innego sprzętu na samochody dostawcze (m.in. bandowanie, streczowanie, spinanie pasami),
  • przyjmowanie ilościowe i jakościowe sprzętu,
  • rozwożenie i sztaplowanie sprzętu,
  • nauka w zakresie wynajmowanego sprzętu,
  • obsługa wózka widłowego,
  • współpraca ze strefą warsztatowo-naprawczą.

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie PZU).

Opis dodatkowy

CV  prosimy przesyłać na adres: szymon.diszer@baukrane.pl, w treści maila proszę wpisać: „Magazynier” i podać numer referencyjny: MAG/06/2018.

Prosimy o dopisek:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Nr ref: MAG/06/18

Formularz rekrutacyjny

potwierdź, że nie jesteś robotem i kliknij poniższy przycisk.

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.