Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk

Miejsce pracy: Gdańsk

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce Pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie i budowanie długotrwałych relacji z Klientami detalicznymi oraz hurtowymi
  • aktywne pozyskiwanie Klientów
  • kontakt telefoniczny, mailowy z Klientami
  • umawianie i odbywanie spotkań handlowych
  • badanie potrzeb Klienta
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • sprzedaż oferowanego produktu, wystawianie faktur
  • stały kontakt posprzedażowy z Klientem
  • doradztwo techniczne w zakresie zastosowań oferowanego produktu
  • mile widziana znajomość programu Microsoft NAV

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży
  • komunikatywność, otwartość
  • dynamizm w działaniu
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • znajomość programów MS Office,
  • rzetelność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu,
  • samodzielnej i stałej pracę w stabilnej firmie,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • przyjazne warunki pracy w otwartym zespole,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie PZU).

Aplikacje prosimy kierować na adres e-mail: kadry@baukrane.pl