Specjalista e-commerce

Gdańsk, Kraków

Zakres obowiązków:

  • aktywny udział w tworzeniu i realizowaniu planów sprzedażowych
  • przygotowywanie e-materiałów promocyjnych
  • wykonywanie i obróbka zdjęć produktów
  • dbanie o widoczność marki firmy w Internecie
  • monitoring marketingowych działań konkurencji
  • wystawianie i modernizowanie aukcji na portalach aukcyjnych i platformach sprzedażowych
  • udział w tworzeniu stron www oraz e-sklepów
  • obsługa kont m.in. na allegro, Ebay, Alibaba, Arena, Amazon, etc.
  • zwiększenie efektywności sprzedaży internetowej
  • aktywna obsługa portali ogłoszeniowych

Oczekiwania:

  • doświadczenie  na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość takich platform sprzedażowych jak Allegro, Ebay oraz Alibaba
  • doświadczenie w obsłudze e-sklepów
  • umiejętność weryfikacji wyników prowadzonej sprzedaży oraz interpretacji uzyskanych danych
  • znajomość programów graficznych corel, gimp
  • umiejętność obróbki zdjęć
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu,
  • samodzielnej i stałej pracę w stabilnej firmie,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • przyjazne warunki pracy w otwartym zespole,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie PZU).

Aplikacje prosimy kierować na adres e-mail: kadry@baukrane.pl