Technik Żurawi Wieżowych

BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k. kompleksowo obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży oraz produkcji sprzętu budowlanego od 2008 r. Specjalizujemy się w wynajmie, sprzedaży i produkcji systemów szalunkowych (deskowań), żurawi górno i dolno-obrotowych, ogrodzeń budowlanych, kontenerów oraz elektronarzędzi. Do każdej z tych usług oferujemy doradztwo techniczne i logistyczne.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Technik Żurawi Wieżowych

Miejsce pracy: Kraków / Wrocław

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne w kierunku automatyk -elektronik,
  • Znajomość pracy z Falownikami, oraz automatyką urządzeń technicznych,
  • Kreatywność, samodzielność i skuteczność w działaniu,
  • Praca na wysokości.

Obowiązki:

  • Nadzór nad pracą żurawi wieżowych, konserwacja i usuwanie awarii,
  • Wspomaganie rozwijania oprogramowania dla polskich żurawi wieżowych,
  • Nadzór nad pracą polskich żurawi,

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Niezależne stanowisko,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkoleń u producentów żurawi,
  • Samochód służbowy, laptop
  • Szkolenia z najnowszych rozwiązań dla automatyki przemysłowej,
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie PZU).