Brygadzista magazynu Kraków - Skawina

Miejsce pracy: Kraków - Skawina

BRYGADZISTA MAGAZYNU

Miejsce pracy: Skawina ul. Piłsudskiego 23

(oddział Kraków)

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie, organizacja i nadzór nad pracą zespołu magazynierów,
  • odpowiedzialność za utrzymanie wskaźników logistycznych,
  • monitorowanie i raportowanie realizacji wykonania planu zgodnie z harmonogramem dnia pracy magazynu,
  • koordynacja i nadzór nad procesami wydań, zwrotów z budów oraz procesem wydań handlowych,
  • nadzór nad oceną jakościową sprzętu,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • planowanie, organizacja i nadzór nad procesem napraw elementów szalunków budowlanych
  • szkolenie i wdrażanie nowych pracowników,
  • rozliczanie czasu pracy podległych pracowników,
  • realizacja innych wyznaczonych zadań oraz celów związanych z funkcjonowaniem firmy.

Wymagania:

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość procesów magazynowych, dystrybucji i logistyki,
  • uprawnienia operatora wózka widłowego
  • znajomość i umiejętność prac elektronarzędziami (szlifierka, wiertarka, ukośnica, itp),
  • znajomość programów Ms Office (Word, Excel),
  • kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • uczciwość, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność egzekwowania przestrzegania przez pracowników zasad, procedur, instrukcji, regulaminów pracy i BHP,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie),
  • stabilne zatrudnienie,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Co zrobić, by do nas dołączyć?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij APLIKUJ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Formularz rekrutacyjny - brygadzista magazynu Kraków

potwierdź, że nie jesteś robotem i kliknij poniższy przycisk.

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.