Systemy Szalunkowe

SYSTEMY  SZALUNKOWE

Systemy szalunkowe – wynajem

 

Jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć każdą budowę na terenie całej polski. Oferujemy systemy szalunkowe zarówno prostych jak i bardziej skomplikowanych geometrii. Naszym klientom zapewniamy nowoczesne rozwiązania oraz optymalizację kosztów. Każdy kontrahent jest dla nas tak samo ważny, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, Każdorazowo uwzględniając potrzeby i priorytety klienta.

Podejmujemy wyzwania przed jakimi stają nasi klienci w trakcie realizacji prostych i również tych bardziej skomplikowanych robót żelbetowych, zapewniając im profesjonalne wsparcie oraz doradztwo w doborze sprzętu. Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe, które stale unowocześniamy i powiększamy.

W naszej ofercie znajdują się zarówno typowe szalunki ścienne oraz stropowe które są niezbędne na większości budów, a także zaawansowane systemy szalunkowe zapewniające możliwość bezpiecznego wykonywania bardzo skomplikowanych robót żelbetowych.

Wszystkie szalunki po zwrotach z inwestycji przechodzą gruntowny serwis techniczny oraz konserwacje, tak by w pełni sprawne mogły zostać wydane na kolejne realizacje. W ten sposób dostarczamy Państwu sprawdzony i bezpieczny sprzęt.

 

Wynajem szalunków

 

Wyślij zapytanie

potwierdź, że nie jesteś robotem i kliknij poniższy przycisk.

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.