Wybierz rodzaj szalunku:

01

SzalunkI

Szalunki Ścienne

od 40 - 60 kN

W naszej ofercie znajdą Państwo lekkie szalunki fundamentowe (40 kN), które mają możliwość użycia jako szalunki wielkopowierzchniowe oraz uniwersalne szalunki ścienne (60 kN) w klasycznej wersji stalowej i ultralekkiej wersji aluminiowej. Każdy system wyposażony jest w kompletny zestaw akcesoriów, elementów BHP oraz materiałów traconych. Dla naszych klientów oferujemy wsparcie doradców techniczno-handlowych, zespołu projektowego oraz inżynierów z działu produkcji, którzy pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie na potrzeby każdej inwestycji budowlanej.

BAUTEKK

Szalunek Fundamentowy

BAUFRAME

Uniwersalny Szalunek Ścienny

BAUFRAME ALU

Aluminiowy Szalunek Ścienny

02

Szalunki

Szalunki Stropowe

tradycyjne i panelowe

W ofercie BAUKRANE zajdują się dwa warianty szalunku stropowego: klasyczna wersja dźwigarkowa, oparta o zestawy podpór, dźwigarów i sklejek (lub płyt trójwarstwowych) oraz nowoczesna wersja panelowa, do której montażu wystarczą zaledwie dwie osoby. Dodatkowo do kompletu oferujemy pełną gamę akcesoriów (głowice, trójnogi), elementów BHP (słupki, poręcze, siatki) oraz duży wybór sklejki szalunkowej.

BAUTREG

Tradycyjny Szalunek Dźwigarkowy

BAUDECK

Nowoczesny Szalunek Panelowy

Zobacz również nasze akcesoria

Podpory

Stropowe

Dźwigary

Drewniane

Sklejka

Szalunkowa

Osprzęt

Stropowy

Nasze Produkty

Mamy rozwiązanie
dla każdej inwestycji

Zobacz nasze rozwiązania w zakresie kompletnych deskowań ściennych i stropowych, sklejki szalunkowej oraz rusztowań systemowych.

03

SzalunkI

...bo szalunki tworzą ludzie

Poznaj nas bliżej

Jesteśmy producentem nowoczesnych rozwiązań szalunkowych. Nasze systemy deskowań, zarówno stropowe jak i ścienne, zdobywają coraz liczniejszą rzeszę zwolenników w Polsce oraz za jej granicami. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w naszych systemach stanowią odpowiedź na potrzeby rynku budowlanego.

Skontaktuj się z nami

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji

620

Transportów miesięcznie

3 100 00 kg

Wydanych towarów / mc

4

Centra logistyczne

75 000 m2

Powierzchni magazynowej

04

SzalunkI

Stawiamy na

Zadowolenie klienta

“Naszą misją jest spełnienie wysokich oczekiwań klientów. Dążymy do zapewnienia kompleksowych rozwiązań szalunkowych w celu sprostania najbardziej zaawansowanym wymaganiom budowy. Postawiliśmy na wysoką jakość naszych produktów oraz obsługi. Wyróżnia nas własny produkt, połączony z dostępnością w czterech centrach logistycznych. Robimy wszystko, aby budować długofalowe relacje z naszymi partnerami biznesowymi.

Chcemy być bliżej naszych klientów!​”

Jonatan Jarocki

Dyrektor Działu Sprzedaży

05

SzalunkI

Nowoczesna produkcja

Zobacz jak powstają nasze szalunki

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty opuszczające naszą fabrykę były najwyższej jakości. Dlatego wyposażyliśmy ją w pełną automatykę i robotykę, aby móc uzyskać najlepszy możliwy efekt końcowy – produkt, który spełni oczekiwania klienta, pomoże jeszcze lepiej wykonać jego pracę i sprawi, że będzie ona bezpieczniejsza.

ZOBACZ WIĘCEJ

Jak z bliska wygląda nasza produkcja

06

SzalunkI

Kreatywne rozwiązania

Dla każdej inwestycji budowlanej

“Produkty, które znajdą Państwo w naszej ofercie, to efekt ciężkiej pracy naszych inżynierów, którzy dołożyli wszelkich starań, aby przygotować rozwiązania ułatwiające pracę na każdym etapie inwestycji budowlanej. Mamy nadzieję, że dzięki nim praca stanie się szybsza, łatwiejsza i bardziej wydajna”.

Marek Wilk

Dyrektor Działu Produkcji

07

Szalunki

Katalog Sprzedażowy

Sprawdź naszą ofertę

Pobierz nasz najnowszy katalog i bądź na bieżąco z wyjątkowymi ofertami i promocjami. W każdym wydaniu znajdziesz garść porad, nowości i ciekawych informacji ze świata szalunków i rusztowań.

POBIERZ

Najnowsze e-wydanie online

Masz pytania?
Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami.

NASI DORADCY SĄ DO TWOJEJ DYSPOZYCJI.