Oferta

Baukrane kompleksowo obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży sprzętu budowlanego od 2008 r. Specjalizujemy się w wynajmie i sprzedaży systemów szalunkowych (deskowań), systemów BHP, żurawi górno i dolno-obrotowych, ogrodzeń budowlanych, kontenerów oraz akcesoriów do robót żelbetowych. Do każdej z tych usług oferujemy doradztwo techniczne i logistyczne.

 

BAUKRANE OFERUJE WSZYSTKO, CO JEST NIEZBĘDNE NA PLACU BUDOWY:

  • Żurawie dolno i górno-obrotowe – jesteśmy tam, gdzie potrzebny jest specjalistyczny sprzęt dźwigowy do realizacji wszelkiego rodzaju inwestycji budowlanych i inżynieryjnych.
  • Szalunki systemowe ścienne i stropowe – najwyższej jakości systemy pozwalające na szalowanie trudnych i skomplikowanych kształtów, zachowując wysoką jakość otrzymanej powierzchni.
  • Systemy BHP – gwarantujące bezpieczną pracę oraz usprawniające przebieg prowadzonej inwestycji ,które przy dużej świadomości inwestorów oraz wykonawców powodują że są obowiązkowym wyposażeniem każdej budowy.
  • Systemowe ogrodzenia budowlane, które są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba szybkiego, estetycznego i skutecznego wydzielenia terenu.
  • Kontenery w dowolnych konfiguracjach, o dowolnych parametrach, przygotowywane indywidualnie zgodnie z zapytaniem, stanowiące zaplecza budowy, lub zgodnie z innymi wymogami naszych klientów. Oferta obejmuje zarówno wynajem, jak i sprzedaż. Zapewniamy transport oraz montaż.
  • Transport ciężarowy wraz z usługą HDS (materiałów spaletyzowanych, materiałów sypkich, kontenerów, maszyn, baraków). Wynajem specjalistycznych samochodów, wyposażonych w HDS, daje gwarancję oszczędności czasu i kosztów.
  • Bogatą gamę akcesoriów do betonu.

 

KOMPLEKSOWO OBSŁUGUJEMY KAŻDĄ BUDOWĘ!