Wynajem żurawi

ŻURAWIE WIEŻOWE BUDOWLANE

 

BAUKRANE KOMPLEKSOWO OBSŁUGUJE KAŻDĄ INWESTYCJĘ. JESTEŚMY TAM, GDZIE POTRZEBNY JEST SPECJALISTYCZNY SPRZĘT DŹWIGNICOWY DO REALIZACJI WSZELKIEGO RODZAJU INWESTYCJI BUDOWLANYCH I INŻYNIERYJNYCH.

 

Dźwigamy ‘wyzwania’ naszych klientów zapewniając im profesjonalne doradztwo w doborze tak specjalistycznego sprzętu budowlanego, jakim są budowlane żurawie wieżowe. W naszej flocie znajdują się budowlane żurawie marki LIEBHERR, która jest liderem na rynku światowym. Charakteryzują się one niezawodnością, najmocniejszą konstrukcją oraz możliwością doboru wieży. Od 2019 jesteśmy również oficjalnym dystrybutorem marki Krupinski Cranes, polskiego producenta modeli KR 90-5 oraz KR 160-5, które z powodzeniem zdobywają uznanie na kolejnych inwestycjach budowlanych.

Zapewniamy regularne przeglądy techniczne oraz konserwacje, dokonywane przez nasz fachowy i doświadczony zespół serwisantów. W ten sposób jesteśmy pewni, że dostarczamy Państwu sprawny, bezpieczny sprzęt. A dzięki wykwalifikowanej kadrze operatorów, oferujemy rzetelne i profesjonalne wykonywanie powierzonych nam zadań na budowie.

 

W OFERCIE BAUKRANE ZNAJDĄ PAŃSTWO:

 

ŻURAWIE GÓRNOOBROTOWE O MAKSYMALNYCH PARAMETRACH:

  • udźwig do 16t
  • wysięgnik do 70m
  • wysokość podnoszenia do 75m przy niestandardowej konfiguracji
  • montowane na krzyżu lub kotwie fundamentowej.

[Żurawie górnoobrotowe z wysięgnikiem zamocowanym na górnej części pionowej wieży, przeznaczone są do średnich i dużych inwestycji długoterminowych. Montaż żurawia górnoobrotowego może być dopasowany do indywidualnych potrzeb projektu inwestycji: dowolna konfiguracja zarówno wysokości (Hp) i zasięgu ramienia (R). Zapewniamy również klatkowanie (podwyższanie) żurawi górnoobrotowych.]

ŻURAWIE DOLNOOBROTOWE O MAKSYMANYCH PARAMETRACH:

  • udźwig do 6 000kg
  • wysięgnik do 43m
  • wysokość podnoszenia do 32,7m

[Żurawie dolnoobrotowe na wynajem, samomontujące,  przeznaczone są głównie do inwestycji w prostych lokalizacjach. Charakteryzują się tanim, łatwym i szybkim montażem, bez potrzeby odbioru dozoru technicznego przy każdym montażu, co przyśpiesza rozpoczęcie pracy żurawia na budowie. Istnieje możliwość zabalastowania za pomocą hydraulicznego dźwigu samochodowego.]

Wyślij zapytanie o żurawia

potwierdź, że nie jesteś robotem i kliknij poniższy przycisk.

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.