Dołącz do nas! Sprawdź aktualne rekrutacje i znajdź swoje miejsce w naszym zespole!

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY SZALUNKÓW

SPRZEDAŻ KRAJOWA

DZIAŁ WYNAJMU SZALUNKÓW

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Sprawdź o co najczęściej pytają nas Klienci

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Projektujemy, produkujemy i dostarczamy nowoczesne systemy szalunkowe wraz ze zintegrowanymi systemami BHP. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie każdej budowy, począwszy od szalunków, poprzez rusztowania, aż do żurawi wieżowych włącznie. Jednocześnie, jesteśmy wiodącym dostawcą sklejek i akcesoriów szalunkowych na polskim rynku. Oferujemy profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu, który doskonale sprawdzi się przy każdym projekcie budowlanym. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy specjalnie dobraną pod Twoje potrzeby ofertę.

CO ZNAJDZIESZ W NASZEJ OFERCIE?

Jako producent szalunków ściennych, fundamentowych oraz stropowych, zapewniamy kompleksowe wyposażenie budowy zarówno pojedynczych elementów takich jak płyty szalunkowe czy akcesoria jak i całe, kompletne zestawy szalunków. Oferujemy również najwyższej jakości dźwigary drewniane oraz stalowe podpory stropowe. Jeżeli szukasz sprzętu z drugiej ręki, możesz zaopatrzyć się u nas w używane szalunki, sklejkę czy płyty trójwarstwowe. Oprócz sprzedaży zajmujemy się również wynajmem ciężkich systemów szalunkowych ściennych oraz szalunków stropowych. Znajdziesz u nas sklejki topolowe i brzozowe, dźwigary i podpory, a także systemy BHP. Nasze systemy kompatybilne są z innymi, popularnymi rozwiązaniami na rynku.

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?

Każdego Klienta jesteśmy w stanie wyposażyć w wysokiej jakości sprzęt, który doskonale sprawdzi się przy wszystkich inwestycjach. Naszymi Klientami są więc zarówno małe firmy budowlane jak i ogólnokrajowi deweloperzy. Nie ma dla nas znaczenia jak dużą firmę prowadzisz – wszystkich Klientów traktujemy równo. Jeżeli chciałbyś podjąć z nami współpracę, wypełnij formularz kontaktowy, a nasz doradca się do Ciebie odezwie.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z BAUKRANE?

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, możesz być więc pewien, że dobrze się Tobą zaopiekujemy. Na podstawie projektu i określenia potrzeb inwestycji przygotujemy indywidualnie dobraną ofertę, która spełni wymagania Twoje oczekiwania. W Baukrane lubimy wyzwania i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego dla każdego Klienta znajdujemy odpowiednie rozwiązanie.

JAK PODJĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

Przede wszystkim najpierw musimy się poznać. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, a my odezwiemy się do Ciebie i przeprowadzimy wywiad, aby móc przygotować indywidualną ofertę dostosowaną pod Twoje potrzeby inwestycyjne. Pamiętaj, że przygotowanie oferty jest darmowe, więc nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już dziś.

CZY WYSYŁAMY TOWAR ZAGRANICĘ?

Własne zaplecze logistyczne oraz lokalizacja głównej siedziby na północy kraju blisko największych portów morskich umożliwia sprawną wysyłkę do każdego kraju na świecie. Do tej pory nasze produkty dotarły do ponad 40 krajów, z czego jesteśmy niezmiernie dumni, a nasi zadowoleni Klienci potwierdzą najwyższą jakość produktu i realizacji zamówień.

ZAPYTAJ O INDYWIDUALNĄ OFERTĘ

Skontaktuj się z naszym doradcą