Dołącz do nas! Sprawdź aktualne rekrutacje i znajdź swoje miejsce w naszym zespole!

Z NAMI ZREALIZUJESZ KAŻDĄ INWESTYCJĘ

Rozwiązania szalunkowe i rusztowaniowe

AKCESORIA

Wyślij wiadomość

lub porozmawiaj z konsultantem:

Paweł Fidurski

Koordynator ds. Sprzedaży

SZALUNKI ŚCIENNE

Nasze własne systemy szalunkowe

 • Lekki system

  System BAUTEKK idealnie sprawdzi się pod małe inwestycje. Pozwala na budowę ścian do 3m, nie wymaga użycia żurawia.

 • Średni system

  System BAUFRAME zaprojektowany został dla średnich i dużych inwestycji. Występuje w wersji stalowej i aluminiowej.

 • Ciężki system

  BAUSCHAL to najbardziej wytrzymały system, przeznaczony dla inwestycji przemysłowych. Jego profil kompatybilny jest z lżejszym systemem - BAUFRAME i BAUFRAME-ALU.

SZALUNKI STROPOWE

Nasze własne systemy szalunkowe

 • Tradycyjne deskowanie

  Optymalny cenowo produkt dla małych inwestycji, daje możliwość dopasowania do dowolnego kształtu rzutu powierzchni. Podstawowe elementy do dźwigary, podpory, poszycie oraz akcesoria takie jak trójnogi czy głowice.

 • Aluminiowy system panelowy

  Stropowy szalunek BAUDECK to idealne rozwiązanie dla ceniących czas i dbających o koszty podczas realizacji inwestycji budowlanej. Aluminiowe, lekkie panele w wielu rozmiarach zapewniają szybkość i łatwość pracy.

 • Poszycia szalunkowe/sklejki

  Duży wybór poszyć szalunkowych, w tym płyty trójwarstwowej oraz sklejki brzozowej i topolowej.

WŁASNE ZAPLECZE PRODUKCYJNE

Zobacz jak usprawniliśmy produkcję swoich produktów

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Pełna automatyzacja i robotyka w naszym własnym zakładzie produkcyjnym.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Szczegółowe kontrole jakości na każdym etapie produkcji gwarantują najwyższą jakość.

Nasze systemy szalunkowe są produkowane we własnych zakładach produkcyjnych przy wykorzystaniu najnowszej technologii i pełnej automatyzacji, a dzięki szczegółowej kontroli jakości na każdym etapie produkcji otrzymujemy produkty spełniające najwyższe wymagania.

ROZWIJAMY EXPORT

Do 2023r. nasze produkty trafiły już do 44 krajów na całym świecie. Baza naszych Klientów stale się powiększa o nowe rynku. Wyróżnia nas własna produkcja i odpowiednie zaplecze logistyczne, by móc dostarczać produkty w każdy zakątek świata.

EKSPERCI W ADAPTACJI

Nasza zdolność do adaptacji do różnorodnych wymagań rynków docelowych jest kluczowa dla międzynarodowego sukcesu.

WCHODZIMY NA NOWE RYNKI

Do 2023 roku nasze produkty trafiły już do 44 krajów na całym świecie. Baza naszych Klientów stale się powiększa o nowe rynki.

IDZIEMY W STRONĘ KLIENTA

Bierzemy udział w największych wydarzeniach budowlanych, by móc zawierać nowe kontakty z Klientami z całego świata.

ODPOWIEDNIE PODSTAWY

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu jesteśmy pewni, że jesteśmy godnym zaufania partnerem w biznesie.

ROZWÓJ DZIAŁU SPRZEDAŻY

Sprawdź dlaczego warto wybrać naszą firmę

Produkt

Wierzymy, że odpowiedni produkt jest jednym z ważniejszych kluczy do sukcesu!

Odpowiedni produkt, który spełni oczekiwania klienta, pomoże jeszcze lepiej wykonać jego pracę i sprawi, że będzie ona bezpieczniejsza.

Jakość

Naszym priorytetem jest jakość, dlatego produkcja odbywa się w naszych własnych zakładach przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii i pełnej automatyzacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać produkty najwyższej jakości przy zoptymalizowanych kosztach.

Klient

Naszą misją jest spełnienie wysokich oczekiwań klientów oraz zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa. Chcemy budować długofalowe relacje z naszymi partnerami biznesowymi, dlatego stawiamy na kompleksową obsługę na najwyższym poziomie i w jak najkrótszym czasie.

Zespół

Kadra wykwalifikowanych pracowników zapewnia szybki i profesjonalny kontakt z Klientem. Wierzymy, że udana współpraca do klucz do sukcesu, dlatego stawiamy na długofalowe relacje z naszymi Klientami.

Wiedza

Lata doświadczenia w branży pozwalają nam wyciągać odpowiednie wnioski z szybko zmieniających się trendów i rozwijającego się rynku. Wychodzimy na przeciw Klienta i potrafimy dopasować się pod jego indywidualne potrzeby.

Produkcja odbywa się w naszych własnych zakładach, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać produkt najwyższej jakości.

Stawiamy na długofalowe relacje z naszymi partnerami biznesowymi, dlatego tak ważne jest dla nas zachowanie obsługi na najwyższym poziomie.

Stale się szkolimy i podnosimy swoje kompetencje, by spełniać najwyższe oczekiwania Klientów.

Od 2008 roku nasza firma stale się rozwija, co zaowocowało umocnieniem się BAUKRANE na rynku budowlanym.

JESTEŚMY BLIŻEJ KLIENTA

Nasze centra logistyczne w kluczowych punktach w kraju

 • >620 Transportów miesięcznie

  Zespół naszych logistyków wie jak zarządzać łańcuchem dostaw, aby Klient jak najszybciej otrzymał zamówiony towar

 • 4 centra logistyczne

  Oddziały umieszczone w strategicznych miejscach w kraju pozwalają na dotarcie w każdy zakątek kraju, do każdego Klienta i na każdą budowę

 • 75 000 m2

  Dzięki tak dużej powierzchni magazynowej możemy zagwarantować pełną dostępność towarów

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Sprawdź o co najczęściej pytają nas Klienci

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Projektujemy, produkujemy i dostarczamy nowoczesne systemy szalunkowe wraz ze zintegrowanymi systemami BHP. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie każdej budowy, począwszy od szalunków, poprzez rusztowania, aż do żurawi wieżowych włącznie. Jednocześnie, jesteśmy wiodącym dostawcą sklejek i akcesoriów szalunkowych na polskim rynku. Oferujemy profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu, który doskonale sprawdzi się przy każdym projekcie budowlanym. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy specjalnie dobraną pod Twoje potrzeby ofertę.

CO ZNAJDZIESZ W NASZEJ OFERCIE?

Jako producent szalunków ściennych, fundamentowych oraz stropowych, zapewniamy kompleksowe wyposażenie budowy zarówno pojedynczych elementów takich jak płyty szalunkowe czy akcesoria jak i całe, kompletne zestawy szalunków. Oferujemy również najwyższej jakości dźwigary drewniane oraz stalowe podpory stropowe. Jeżeli szukasz sprzętu z drugiej ręki, możesz zaopatrzyć się u nas w używane szalunki, sklejkę czy płyty trójwarstwowe. Oprócz sprzedaży zajmujemy się również wynajmem ciężkich systemów szalunkowych ściennych oraz szalunków stropowych. Znajdziesz u nas sklejki topolowe i brzozowe, dźwigary i podpory, a także systemy BHP. Nasze systemy kompatybilne są z innymi, popularnymi rozwiązaniami na rynku.

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?

Każdego Klienta jesteśmy w stanie wyposażyć w wysokiej jakości sprzęt, który doskonale sprawdzi się przy wszystkich inwestycjach. Naszymi Klientami są więc zarówno małe firmy budowlane jak i ogólnokrajowi deweloperzy. Nie ma dla nas znaczenia jak dużą firmę prowadzisz – wszystkich Klientów traktujemy równo. Jeżeli chciałbyś podjąć z nami współpracę, wypełnij formularz kontaktowy, a nasz doradca się do Ciebie odezwie.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z BAUKRANE?

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, możesz być więc pewien, że dobrze się Tobą zaopiekujemy. Na podstawie projektu i określenia potrzeb inwestycji przygotujemy indywidualnie dobraną ofertę, która spełni wymagania Twoje oczekiwania. W Baukrane lubimy wyzwania i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego dla każdego Klienta znajdujemy odpowiednie rozwiązanie.

JAK PODJĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

Przede wszystkim najpierw musimy się poznać. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, a my odezwiemy się do Ciebie i przeprowadzimy wywiad, aby móc przygotować indywidualną ofertę dostosowaną pod Twoje potrzeby inwestycyjne. Pamiętaj, że przygotowanie oferty jest darmowe, więc nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już dziś.

CZY WYSYŁAMY TOWAR ZAGRANICĘ?

Własne zaplecze logistyczne oraz lokalizacja głównej siedziby na północy kraju blisko największych portów morskich umożliwia sprawną wysyłkę do każdego kraju na świecie. Do tej pory nasze produkty dotarły do ponad 40 krajów, z czego jesteśmy niezmiernie dumni, a nasi zadowoleni Klienci potwierdzą najwyższą jakość produktu i realizacji zamówień.

ZAPYTAJ O INDYWIDUALNĄ OFERTĘ

Skontaktuj się z naszym doradcą