Z nami udźwigniesz wszystko
BAUKRANE świadczy usługi związane z wynajmem, serwisem oraz obsługą operatorską żurawi wieżowych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu na każdą budowę.

01

Żurawie

Pełna gama

Rozwiązań

BAUKRANE świadczy usługi związane z wynajmem, sprzedażą, serwisem oraz obsługą operatorską żurawi wieżowych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu na każdą budowę. W swojej flocie posiadamy ponad 100 maszyn renomowanej marki jaką jest Liebherr.

Zapewniamy regularne przeglądy techniczne oraz konserwacje, dokonywane przez nasz fachowy i doświadczony zespół serwisantów. W ten sposób jesteśmy pewni, że dostarczamy naszym klientom sprawny i bezpieczny sprzęt. Dzięki wykwalifikowanej kadrze operatorów, oferujemy rzetelne i profesjonalne wykonywanie powierzonych nam zadań na budowie.

Skontaktuj się z nami

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji

Doradztwo

Profesjonalne doradztwo techniczne już na etapie planowania inwestycji.

Logistyka

Planowanie transportu, montażu oraz demontażu przez naszych specjalistów

Obsługa

Doświadczeni operatorzy sprawdzeni i sygnowani przez BAUKRANE

Serwis

Zespół doświadczonych konserwatorów działający w trybie 24/7

02

Żurawie

Gwarancja bezpiecznej

Współpracy

“Współpraca z BAUKRANE w zakresie wynajmu lub zakupu żurawi wieżowych to wybór dający pewność udanej i bezpiecznej inwestycji. Odpowiednie zaplecze techniczne oraz szybki serwis daje gwarancję zachowania ciągłości pracy na budowie. Dostępność naszych serwisantów pozwala na natychmiastową reakcję w sytuacjach awaryjnych, również “po godzinach” i w dni wolne od pracy”.

Krzysztof Mateńczuk

Dyrektor oddziału Gdańsk

Nasze Usługi

Sięgamy najwyżej

Specjaliści z działu żurawi w BAUKRANE dopasują rozwiązanie dla indywidualnych potrzeb każdej inwestycji budowlanej.

03

Żurawie

Żurawie Wieżowe

Górno i dolnoobrotowe

Żurawie wieżowe to najpopularniejszy i najbardziej charakterystyczny element placu budowy. Znajdują zastosowanie w praktycznie każdym segmencie budownictwa, m.in. mieszkaniowym, przemysłowym czy inżynieryjnym. Ich podstawową zaletą jest duży zasięg wysięgnika, zapewniający dużą powierzchnię operacyjną oraz bardzo duża elastyczność konfiguracji.

Poznaj naszą flotę

Żurawie Wieżowe

Nasze usługi dodatkowe

Serwis Techniczny

Konserwacje

Serwis Operatorski

Obsługa maszyn

Serwis Logistyczny

Planowanie transportu, montaże, demontaże

04

Żurawie

Kompleksowa Obsługa

Żurawi wieżowych i wind

“Z naszymi partnerami jesteśmy na inwestycji od początku do końca, dbając o jej pozytywny przebieg oraz bezpieczeństwo pracujących tam ludzi. Oferujemy pomoc przy doborze odpowiedniego żurawia dopasowanego do rzeczywistych potrzeb Państwa budowy. Transport na budowę, montaże i demontaże żurawi, plany ich usytuowania oraz odbiór UDT to, obok opracowań pracy żurawia w kolizji i instrukcji bezpiecznej pracy, podstawowe usługi, które oferujemy. Zapewnienie profesjonalnej i doświadczonej obsługi operatorskiej oraz konserwacje żurawi dodatkowo uzupełniają naszą ofertę​”.

Mariusz Błeszyński

Koordynator ds. Techniczno-Handlowych

05

Żurawie

Zadaj nam pytanie

Poznaj naszą ofertę

Zostaw nam do siebie kontakt, a nasz doradca odezwie się, odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę.

Wolisz kontakt osobisty?

Kliknij i zadzwoń do nas!