Dołącz do nas! Sprawdź aktualne rekrutacje i znajdź swoje miejsce w naszym zespole!

BAUKRANE

ŻURAWIE WIEŻOWE

Świadczymy usługi związane z wynajmem, serwisem oraz obsługą operatorską żurawi wieżowych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu na każdą budowę.

ŚWIADCZONE USŁUGI

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

 • Wynajem żurawi

  Posiadamy flotę ponad 100 żurawi wieżowych, które wynajmujemy wykonawcom wraz z operatorami.

 • Montaż / demontaż

  Zapewniamy montaż zachowując wszelkie wymagane normy bezpieczeństwa.

 • Obsługa operatorska

  Kadra wyspecjalizowanych operatorów dba o bezpieczeństwo i efektywną pracę na placu budowy.

 • Logistyka

  Nasz wykwalifikowany zespół logistyków organizuje sprawny transport żurawi wprost na budowę.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Sprawdź czym się wyróżniamy

DOŚWIADCZENIE

Nasi operatorzy z wieloletnim doświadczeniem mogą zagwarantować bezpieczną i wydajną pracę żurawia.

UPRAWNIENIA

Wszyscy nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia i badania do wykonywania pracy w zakresie obsługi żurawi.

CIĄGŁOŚĆ PRACY

W przypadkach losowych jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie zapewnić zastępstwo operatora, co wyklucza przerwy w pracy.

Z NAMI UDŹWIGNIESZ WSZYSTKO

Zaufaj naszemu doświadczeniu

0 +
Liczba żurawi wieżowych, które aktualnie posiadamy
0 +
Liczba obsłużonych Klientów w zakresie wynajmu żurawi
0 /7
Dostępność zespołu doświadczonych konserwatorów
0
Liczba wszystkich osób pracujących w Dziale Żurawi

AKADEMIA OPERATORA

Programy szkoleniowe

CERTYFIKOWANE KURSY

Z potrzeby posiadania kadry operatorskiej na wysokim poziomie w 2021 roku podjęta została decyzja o powstaniu „Akademii Operatora Baukrane”.  W ramach tego projektu rozpoczęliśmy szkolenia operatorów żurawi jak i hakowych/sygnalistów.

Podczas naszych szkoleń pod opieką instruktora mają Państwo możliwość odbywania praktyk na żurawiu szkoleniowym sterowanym zarówno z kabiny jak i za pomocą bezprzewodowego pilota.

Udział w kursie zakończony jest egzaminem wewnętrznym oraz egzaminem przed Urząd Dozoru Technicznego w Gdańsku.

ZOBACZ NASZE ŻURAWIE

Żurawie Liebherr oraz Krupiński

JAK NAS OCENIAJĄ

Referencje

Zeman HDF
Zeman HDFSp. z o.o.
Czytaj więcej
"Firma Baukrane Sp z o.o. świadczyła dla nas usługi dźwigowe od stycznia do września 2023 roku. Dostarczyła nam dwa wysokiej jakości żurawie wieżowe, które okazały się istotnym elementem realizacji naszej inwestycji. Baukrane Sp. z o.o. wykonała powierzone prace z dużą starannością wywiązując się z uzgodnionych terminów. Możemy stwierdzić, że firma ta dysponuje sprawną i fachową kadrą, zdolną do wykonywania zleceń na wysokim poziomie techniczno-organizacyjnym, z dużym poczuciem odpowiedzialności i umiejętnością rozwiązywania trudnych zadań. Baukrane Sp. z o.o. jest godna polecenia jako nasz sprawdzony partner."
CARCON
CARCON Sp. z o.o.
Czytaj więcej
"Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez BAUKRANE, szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy. Podstawą kontaktów z BAUKRANE jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta."
TELECHEM
TELECHEMPrzedsiębiorstwo specjalistyczne sp. z o.o.
Czytaj więcej
"Dziękujemy za wykonanie na nasze potrzeby usługi w postawi wynajęcia żurawia wieżowego wraz z obsługą. Państwa profesjonalizm pozwolił nam sprawnie przeprowadzić modernizację elektrofiltru kotła K-5 w Elektrociepłowni Gdyńskiej."
GRANIT
GRANITPrzedsiębiorstwo budowlane
Czytaj więcej
"Z usług firmy korzystamy i korzystaliśmy między innymi przy tak istotnych inwestycjach jak budowa najwyższego biurowca w północnej Polsce - Olivia Star, czy kompleksu mieszkalno-biurowo-usługowego Garnizon. Wysoka jakość i kompleksowość usług oraz co bardzo ważne - wyjątkowa atmosfera, dzięki której siedzibę firmy odwiedza się z wielką przyjemnością to powody, dzięki którym możemy polecić usługi świadczone przez BAUKRANE."
FRANCISZEK WERBEL
FRANCISZEK WERBELUsługi remontowo-budowlane
Czytaj więcej
"Firma BAUKRANE Budownictwo posiada szeroki pakiet propozycji co daje gwarancję, że kontrahent znajdzie tu to, czego właśnie potrzebuje. Atmosfera pracy jest bardzo przyjazna, dzięki czemu kontakt z przedsiębiorstwem przebiega bardzo komfortowo."
SIGMA Budownistwo
SIGMA BudownistwoPrzedsiębiorstwo budowlane Sigma Sp. z o.o.
Czytaj więcej
"Do wyboru BAUKRANE spośród tak szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności skłoniły nas nie tylko względy praktyczne, jak oferowana przez BAUKRANE wysoka jakość i kompleksowość usług, ale co najważniejsze - szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm, rzetelność kadry pracowniczej."
HARTUNA
HARTUNASp. z o.o.
Czytaj więcej
"Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez BAUKRANE z siedzibą w Gdańsku. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu, terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę Firmy"
BAUHAUS
BAUHAUSSp. z o.o.
Czytaj więcej
"Z przyjemnością zaświadczam, że współpraca z firmą BAUKRANE sp. z o.o. przy projekcie Osiedla Mieszkaniowego POŁUDNIOWE w Gdańsku układała się pomyślnie. Firma BAUKRANE wykazała się rzetelnością w przygotowaniu oferty, szerokim portfolio produktowym oraz sprawną obsługą logistyczno-doradczą."
KAPITEL TAURUS
KAPITEL TAURUSSp. z o.o.
Czytaj więcej
"Doceniamy zaangażowanie, profesjonalizm i doświadczenie zespołu. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników, którzy zawsze z chęcią i uśmiechem na twarzy udzielą pomocy. W związku z powyższym otwarcie możemy polecić firmę BAUKRANE jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie budownictwa."
Poprzedni
Następny