O nas

BAUKRANE

synonim najwyższej jakości i profesjonalizmu w pracach budowlanych.

 

BAUKRANE Budownictwo to ogólnopolski dostawca rozwiązań technologii systemów szalunkowych (deskowań), systemów BHP, rusztowań, żurawi górno i dolno-obrotowych, ogrodzeń budowlanych, kontenerów a także akcesoriów do robót żelbetowych. Jedną z nadrzędnych wartości firmy jest rozwój na który wpływa ciągła obserwacja i wsłuchiwanie się w potrzeby rynku budowlanego oraz dialog z odbiorcami produktów i usług.

 

BAUKRANE od dłuższego czasu przygotowywało się do kroku w kierunku własnej produkcji. Dziś z dumą można powiedzieć, że udało się to osiągnąć dzięki ciężkiej pracy i determinacji Zarządu i całego zespołu — BAUKRANE jest producentem własnych systemów szalunkowych.Jako producent dostarcza nowoczesne i innowacyjne rozwiązania wielokrotnie  sprawdzone przez praktyków a opracowane przez zespół najlepszych polskich inżynierów.

 

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych — to zdanie idealnie opisuje unikatowy charakter przedsiębiorstwa – równoczesne ofertowanie nowoczesnych systemów szalunkowych oraz żurawi wieżowych w połączeniu z systemami BHP, rusztowaniami oraz zabezpieczeniem placu budowy w postaci kontenerów i ogrodzeń to bezapelacyjnie fenomen w branży budowlanej, i wartość jakiej nie oferuje żadna inna firma.

 

W ofercie firmy znajduje się szeroki wybór asortymentu, przeznaczonego nie tylko na wynajem ale również na sprzedaż — zarówno sprzęt nowy, jak i używany. Skala działania firmy jest globalna, czego zasługą jest mocno rozwinięty dział importu i eksportu, dział handlowy a także e-commerce (w którym można m.in: nabyć żurawie czy kompletne systemy szalunkowe) umożliwiający zakupy z dowolnego miejsca na ziemi za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

 

BAUKRANE to solidny partner o czym świadczą często przyznawane nagrody, wyróżnienia i referencje od podmiotów współpracujących i firm z otoczenia biznesu – często opisujących kompleksową realizację trudnych i wymagających projektów.
Ponad 200 osobowy zespół, od kilkunastu lat, stale podnosi swoje kompetencję aby dostarczać klientom i partnerom – jakość, usługi oraz obsługę na najwyższym, światowym poziomie. Połączenie tych wartości wraz z rzetelnością i dbałością o detale gwarantuje owocną i satysfakcjonującą, wieloletnią współpracę.