O nas

BAUKRANE – KOMPLEKSOWOŚĆ I JAKOŚĆ

 

Jesteśmy producentem systemów szalunkowych oraz dostawcą żurawi wieżowych. Posiadamy 100% polskiego kapitału. Działamy w każdym sektorze budownictwa tj. mieszkaniowym, kubaturowym, przemysłowym, inżynieryjnym oraz mostowym, oferując:

  • dzierżawę w zakresie systemów szalunkowych ściennych i stropowych oraz systemów BHP, niezależnie od charakteru i rozmiaru inwestycji budowlanej,
  • wynajem żurawi wieżowych wraz z obsługą operatorską – posiadamy specjalistyczny sprzęt dźwigowy do realizacji wszelkiego rodzaju inwestycji budowlanych i inżynieryjnych,
  • sprzedaż szerokiej gamy produktów związanych z systemami szalunkowymi oraz akcesoriami, a także rusztowaniami.

 

WŁASNA PRODUKCJA

Nasz zespół projektantów, technologów, inżynierów i wdrożeniowców, który od początku do końca czuwa nad projektami naszych systemów deskowań. Dzięki czemu, w ręce naszych klientów trafia produkt najwyższej jakości, który jest bezpieczny i optymalny.

 

OGÓLNOPOLSKI ZASIĘG

Posiadamy centra logistyczne w 3 największych miastach w Polsce; Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, przez co jesteśmy bardziej mobilni i wydajni.

 

BLISKO KLIENTA

Zależy nam na tym, by klienci czuli się z nami bezpiecznie i dostrzegali naszą transparentność. Chcemy by otrzymywali od nas kompleksową obsługę na najwyższym poziomie i w jak najkrótszym czasie.

 

PROSTE, PRZEJRZYSTE STANDARDY

Naszym priorytetem jest zapewnienie prostych i przejrzystych standardów obsługi.  W celu sprostania oczekiwaniom rynku, nieustannie szkolimy się i podnosimy  swoje kompetencje. Wierzymy, że siła tkwi w prostocie rozwiązań.

 

POMOC i DORADZTWO

Dzięki obsłudze projektu, doradztwu technicznemu i logistycznemu nasi klienci mogą bezpiecznie realizować swoje inwestycje. Dysponujemy doświadczoną kadrą, która swoim doświadczeniem wspiera Klienta na każdym etapie zaawansowania inwestycji.