Dołącz do nas! Sprawdź aktualne rekrutacje i znajdź swoje miejsce w naszym zespole!

Usługi dodatkowe

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Poza wynajmem świadczymy również usługi związane z serwisem oraz obsługą operatorską żurawi wieżowych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu na każdą budowę.

NASZE USŁUGI

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

KONSERWACJA

Regularnie konserwujemy żurawie własne jak również naszych Klientów.

Przestrzeganie terminów przeglądów okresowych pozwala zapewnić bezawaryjną pracę żurawi oraz zapobiec usterkom w przyszłości. Nasi Konserwatorzy są wyposażeni w narzędzia i podstawowe części zamienne umożliwiające natychmiastowe usunięcie wielu niesprawności wykrytych podczas przeglądu żurawi na terenie budowy. Potwierdzeniem sprawności urządzenia po przeprowadzeniu konserwacji jest odpowiedni wpis który jest ważny przez 30 dni.

NAPRAWY

Jesteśmy przygotowani do wykonania napraw bezpośrednio na placu budowy oraz w naszej hali warsztatowej. Przystępując do naprawy dokładamy wszelkich starań aby minimalizować okres przestoju żurawia. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie żurawi wieżowych możemy zdiagnozować i usunąć usterki występujące podczas eksploatacji żurawi.

Przeprowadzając profesjonalne naprawy żurawi własnych oraz naszych Klientów korzystamy ze sprawdzonych dostawców części zamiennych wysokiej jakości a także oryginalnych części LIEBHERR. Używając wysokiej jakości sprzętu, narzędzi i materiałów eksploatacyjnych gwarantujemy fachową naprawę powierzonego sprzętu i jego sprawność w kolejnych latach.

OBSŁUGA OPERATORSKA

Do podstawowych zadań obsługi żurawia wieżowego należy: kontrolowanie, podnoszenie i przemieszczanie ładunków, zapewnienie stałej współpracy z hakowymi, sygnalistami oraz innym operatorami pracującymi w strefie kolizyjnej pracy.

Operator jest również kluczową osobą podczas codziennej oceny stanu technicznego żurawia. Przed podjęciem pracy operator dokonuje podstawowego sprawdzenia konstrukcji żurawia. 

DOŚWIADCZENIE

Nasi operatorzy z wieloletnim doświadczeniem mogą zagwarantować bezpieczną i wydajną pracę żurawia.

BEZPIECZEŃSTWO

Wszyscy nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia i badania do wykonywania pracy w zakresie obsługi żurawi.

AKADEMIA OPERATORA

Sprawdź jakie szkolenia prowadzimy

CERTYFIKOWANE KURSY

Z potrzeby posiadania kadry operatorskiej na wysokim poziomie w 2021 roku podjęta została decyzja o powstaniu „Akademii Operatora Baukrane”.  W ramach tego projektu rozpoczęliśmy szkolenia operatorów żurawi jak i hakowych/sygnalistów.

Podczas naszych szkoleń pod opieką instruktora mają Państwo możliwość odbywania praktyk na żurawiu szkoleniowym sterowanym zarówno z kabiny jak i za pomocą bezprzewodowego pilota.

Udział w kursie zakończony jest egzaminem wewnętrznym oraz egzaminem przed Urząd Dozoru Technicznego w Gdańsku.