Dołącz do nas! Sprawdź aktualne rekrutacje i znajdź swoje miejsce w naszym zespole!

BAUKRANE

WYNAJEM ŻURAWI

Jeżeli szukasz dostawcy żurawia wieżowego, jesteś w odpowiednim miejscu. Sprzęt wraz z doświadczonym operatorem dostarczymy wprost na Twoją budowę, a następnie zamontujemy go by był gotowy do pracy.

CO W PAKIECIE?

Sprawdź na jakie usługi możesz liczyć przy wynajmie żurawia.

MONTAŻ / DEMONTAŻ

Montaż żurawi górnoobrotowych najczęściej wykonywany jest za pomocą żurawia samojezdnego, co oznacza konieczność przygotowania placu budowy pod jego ustawienie, a także dojazd transportów z elementami. 

Wyjątkiem są żurawie dolnoobrotowe, które mają możliwość samowznoszenia, bez wykorzystania żurawi pomocniczych. Wtedy wymagana jest tylko możliwość wjazdu na posadowienie żurawiem na osiach transportowych. Po każdym montażu zespół monterów sporządza dokumentację uzupełniającą, potwierdzającą poprawność montażu i sprawność żurawia oraz wykonuje pomiary elektryczne.

Demontaż żurawia,

To proces odwrotny do montażu. Tu też wymagane jest miejsce dla sprzętu pomocniczego (żurawia samojezdnego i transportów).

OBSŁUGA OPERATORSKA

Do podstawowych zadań obsługi żurawia wieżowego należy: kontrolowanie, podnoszenie i przemieszczanie ładunków, zapewnienie stałej współpracy z hakowymi, sygnalistami oraz innym operatorami pracującymi w strefie kolizyjnej pracy.

Operator jest również kluczową osobą podczas codziennej oceny stanu technicznego żurawia. Przed podjęciem pracy operator dokonuje podstawowego sprawdzenia konstrukcji żurawia. 

DOŚWIADCZENIE

Nasi operatorzy z wieloletnim doświadczeniem mogą zagwarantować bezpieczną i wydajną pracę żurawia.

BEZPIECZEŃSTWO

Wszyscy nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia i badania do wykonywania pracy w zakresie obsługi żurawi.

LOGISTYKA

Jednym z zadań w trakcie montażu czy też demontażu żurawia wieżowego jest transport elementów. Nasz dział logistyki codziennie działa nad przygotowaniem i organizacją transportu oraz przeładunkiem elementów żurawia wieżowego na naszej bazie. Przygotowywanie listy elementów, selekcja elementów, sprawdzanie stanu technicznego czy też przeładunki to codzienność w naszej pracy.  

Załadunek elementów na naczepy wymaga znajomości każdego elementu ze specyfiką jego budowy tak, aby móc je prawidłowo rozmieścić mając na uwadze ekonomikę transportu jak i jego bezpieczeństwo. 

Do transportu wykorzystujemy zarówno naczepy typu platforma jak i firana czy plandeka.  

Priorytetem w naszej pracy jest elastyczność w działaniu i szybkość wykonania transportu.