01

KIM JESTEŚMY

O NAS

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Jako producent własnych systemów szalunkowych możemy pochwalić się współpracą z największymi firmami inwestycyjnymi, zapewniając im najlepszej jakości, gotowe rozwiązania. Posiadamy flotę ponad 100 żurawi wieżowych, które dostarczamy na budowy wraz z obsługą operatorską. Posiadamy 100% polskiego kapitału.

Działamy w każdym sektorze budownictwa tj. mieszkaniowym, kubaturowym, przemysłowym, inżynieryjnym oraz mostowym, oferując:

  • dzierżawę w zakresie systemów szalunkowych ściennych i stropowych oraz systemów BHP, niezależnie od charakteru i rozmiaru inwestycji budowlanej,
  • wynajem żurawi wieżowych wraz z obsługą operatorską – posiadamy specjalistyczny sprzęt dźwigowy do realizacji wszelkiego rodzaju inwestycji budowlanych i inżynieryjnych,
  • sprzedaż szerokiej gamy produktów związanych z systemami szalunkowymi oraz akcesoriami, a także rusztowaniami.
BAUDECK
Nowoczesny system stropowy bazujący na aluminiowych panelach.
Zobacz więcej
BAUTEKK
Lekki system ścienny i fundamentowy o wytrzymałości 40 kN
Zobacz więcej
BAUFRAME
Szalunkowy system ścienny o wytrzymałości 60kN dla średniej wielkości inwestycji.
Kliknij tutaj
BAUTREG
Tradycyjne deskowanie stropowe w najlepszej jakości.
Kliknij tutaj
Previous slide
Next slide

02

PRODUKCJA

PRODUKCJA

POZNAJ NASZE ZAPLECZE

Nasz zespół projektantów, technologów, inżynierów i wdrożeniowców od początku do końca czuwa nad projektami naszych systemów deskowań.

Naszym priorytetem jest jakość, dlatego produkcja odbywa się w naszych własnych zakładach przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii i pełnej automatyzacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać produkty najwyższej jakości przy zoptymalizowanych kosztach.

03

EXPORT

BAUKRANE NA ŚWIECIE

ROZWIJAMY SIĘ

Posiadamy centra logistyczne w 4 największych miastach w Polsce; Gdańsku, Wrocławiu, Warszawie i Krakowie. Daje nam to większą swobodę pod względem logistycznym oraz możliwość szybkiej realizacji zamówienia w każdy zakątek kraju.

Poza szeroko rozwiniętą sprzedażą w Polsce, nasze rozwiązania regularnie trafiają do ponad 20 krajów na całym świecie. Dział eksportu stale powiększa nasze portfolio odbiorców o kolejne rynki, gdzie nasze produkty są pozytywnie odbierane.

04

NASZA MISJA

PRIORYTETY

FILOZOFIA BAUKRANE

Naszą misją jest spełnienie wysokich oczekiwań klientów oraz zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa. Chcemy budować długofalowe relacje z naszymi partnerami biznesowymi, dlatego stawiamy na kompleksową obsługę na najwyższym poziomie i w jak najkrótszym czasie.

Nasi doradcy pełniący rolę opiekunów handlowych dostępni są dla Klienta w każdej chwili – również po zakończonym procesie zakupowym.

ZUPEŁNA NOWOŚĆ NA RYNKU SZALUNKOWYM

Jako pierwsi w branży otworzyliśmy własną platformę do zakupów online. Dzięki temu Klient może w szybkim czasie zamówić towar z dostawą prosto na budowę. Sklep działa 24/7 co znacznie ułatwia i przyspiesza proces zakupowy, bez konieczności kontaktu z handlowcem. To bezapelacyjnie fenomen w branży budowlanej i wartość jakiej nie oferuje żadna inna firma.

W sklepie szaluj.pl dostępne są nasze własne systemy szalunkowe wraz z kompatybilnym osprzętem oraz akcesoria zbrojarskie czy ogólnobudowlane.

Platforma przeznaczona jest zarówno dla Klientów detalicznych jak i hurtowych. Jako pierwszym udało nam się zautomatyzować naliczany koszt wysyłki uwzględniający wagę oraz gabaryty kupowanych produktów, dzięki czemu Klient może samodzielnie dokończyć zamówienie znając jego ostateczny koszt.

Dla stałych Klientów przewidzieliśmy atrakcyjne promocje, a do osób zapisanych do newslettera cyklicznie wysyłane są kody rabatowe i inne bonusy.