Dołącz do nas! Sprawdź aktualne rekrutacje i znajdź swoje miejsce w naszym zespole!

Reorganizacja gospodarki magazynowej w Bykowie (odział Wrocław)

Reorganizacja gospodarki magazynowej w Bykowie (odział Wrocław)

Szanowni Państwo,

Z powodu centralizacji procesów logistycznych w Spółce BAUKRANE Sp. z o.o., przeprowadzamy obecnie reorganizację Oddziału Wrocław.

W związku z powyższym informujemy, że zwroty wynajętego sprzętu na plac magazynowy w Bykowie będą przyjmowane do dnia 19 kwietnia 2024 r, a wydania sprzętu będą realizowane do dnia 15 maja 2024 r.

Po tych terminach wydania i zwroty będą realizowane w następujących centrach logistycznych Spółki BAUKRANE:

  1. W Brwinowie pod adresem 05-840 Brwinów, Koszajec nr 12.
  2. W Skawinie pod adresem 32-050 Skawina ul. PPOR Mieczysława Majdzika nr 18.
  3. W Gdańsku pod adresem 80-299 Gdańsk ul. Jana Keplera nr 36.

Jeżeli konieczność transportu sprzętu  poza granice oddziału w Bykowie spowoduje zwiększenie Państwa kosztów transportu,  BAUKRANE pokryje ich różnicę. Ponadto, gdyby dla zapewnienia najwyższej jakości zwrotu sprzętu konieczna była obecność Państwa pracownika w  innej lokalizacji BAUKRANE, zapewnimy mu nocleg i wyżywienie na nasz koszt.

W celu dokonania wynajmu lub zakupu sprzętu szalunkowego, prosimy o kontakt z naszymi dotychczasowymi przedstawicielami handlowymi dedykowanymi do oddziału w Bykowie. Zapewniamy Państwa, że zmiany procesów w naszej Spółce pozostaną bez wpływu na łańcuch dostaw sprzętu i świadczonych przez nas usług.

Za niedogodności, które mogą się pojawić w przejściowym okresie bardzo Państwa przepraszamy i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by były one jak najmniej uciążliwe.

Z wyrazami szacunku,

w imieniu BAUKRANE Sp. z o.o.
Daniel Pawłowski
Prezes Zarządu

AKTUALNOŚCI

Zobacz co u nas słychać