Dołącz do nas! Sprawdź aktualne rekrutacje i znajdź swoje miejsce w naszym zespole!

Kierownik Magazynu i Warsztatu

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Kierownik Magazynu i Warsztatu

Miejsce pracy: Skawina (Kraków)

Twój zakres obowiązków:

MAGAZYN:

✔ nadzór nad pracą magazynu (plac magazynowy elementów szalunków) ,

✔ zarządzanie procesem gospodarki magazynowej (planowanie, organizowanie i koordynacja procesów logistycznych magazynu),

✔ odpowiedzialność za prowadzenie właściwej gospodarki magazynowej,

✔ odpowiedzialność za kontrolę stanów magazynowych oraz inwentaryzacje,

✔ planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej.

WARSZTAT:

✔ nadzór nad pracą warsztatu (konserwacja i naprawa elementów szalunkowych) oraz konrola nad efektywnością i jakością procesów

✔ tworzenie planu bieżących napraw i konserwacji oraz jego kontrola i nadzór nad jego realizacją planu

✔ planowanie, zarządzanie i nadzorowanie pozostałych procesów warsztatowych,

✔ nadzór nad właściwym stanem technicznym maszyn, urządzeń i instalacji

✔ planowanie i nadzorowanie realizacji przeglądów, konserwacji maszyn i urządzeń i ich napraw,

✔ koordynacja zakupów części zamiennych i materiałów.

WSPÓLNE:

✔ kreowanie nowych oraz optymalizacja istniejących rozwiązań, procesów w obszarze magazynowym i warsztatowym,

✔ organizacja, planowanie i zarządzanie podległym zespołem,

✔ modelowanie i optymalizacja kosztów w podległym obszarze,

✔ przygotowanie raportów dziennych, tygodniowych i miesięcznych,

✔ wdrażanie projektów związanych z optymalizacją kosztów,

✔ nadzór nad procesem wykorzystania budżetu i raportowania kosztów,

✔ ścisła współpraca z innymi oddziałami i działami firmy.

Nasze wymagania:

• min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku na stanowisku kierowniczym,
• znajomość zagadnień mechanicznych i elektrycznych,
• znajomość gospodarki magazynowej,
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
• wysoko rozwinięte umiejętności planowania i przeprowadzania analiz,
• otwartość na nowe rozwiązania,
• samodzielność w działaniu,
• prawo jazdy kat. B,
• bardzo dobra obsługa MS Office Excel.

Mile widziane:
• doświadczenie w naprawach szalunków, i branży budowlanej,
• wykonane Testy Gallupa, PRISM itp.

Oferujemy:

• umowę o pracę lub kontrakt B2B,

• ubezpieczenie medyczne,

• kartę Multisport,

• przyjazne warunki pracy,

• ciekawy zespół pracowników, dobrą atmosferę.

• pyszną kawę jak z kawiarni

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytania dotyczące oferty? Skontaktuj się z nami.