Dołącz do nas! Sprawdź aktualne rekrutacje i znajdź swoje miejsce w naszym zespole!

Koordynator Transportu

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Koordynator Transportu
Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków:

• zarządzanie działalnością operacyjną transportu (flota aut, naczepy),

• zarządzanie grupą kierowców i pojazdów (transport własny oraz podwykonawcy),

• zapewnienie sprawności technicznej floty transportowej,

• stały monitoring efektywności pracy, procesów – szukanie rozwiązań wspierających rozwój, poprawę jakości i efektywności,

• monitorowanie wskaźników transportowych oraz kontrola i analiza kosztów transportu własnego i obcego,

• nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami w tym firmami transportowymi,

• negocjacje cenowe z dostawcami usług przewozowych (transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy),

• przygotowanie raportów dziennych, tygodniowych i miesięcznych,

• wdrażanie projektów związanych z optymalizacją kosztów w całym łańcuchu dostaw,

• nadzór nad procesem wykorzystania budżetu i raportowania kosztów,

• ścisła współpraca z innymi oddziałami i działami firmy.

Nasze wymagania:

• min. 3 letnie doświadczenie w branży transportowej/spedycyjnej/łańcucha dostaw; transportowej/spedycyjnej/łańcucha dostaw,
• znajomość prawa transportowego/spedycji, dokumentacji transportowej i ogólnych ram funkcjonowania rynku transportowego,
• znajomość rynku przewoźników,
• znajomość giełd transportowych,
• znajomość rynku, zagadnień i procedur związanych z planowaniem transportu oraz zmieniającymi się przepisami,
• wysokorozwinięte umiejętności planowania i przeprowadzania analiz,
• umiejętność zarządzania zespołem pracowników, również w strukturach rozproszonych,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego min. B2,
• otwartość na nowe rozwiązania,
• samodzielność w działaniu,
• gotowość do podroży służbowych (wizyty w Oddziałach),
• prawo jazdy kat. B,
• bardzo dobra obsługa MS Office Excel.

Mile widziane:
• prawo jazdy kat C+E,
• doświadczenie w branży budowlanej,
• wykonane Testy Gallupa, PRISM itp.

Oferujemy:

• umowę o pracę lub kontrakt B2B,

• ubezpieczenie medyczne,

• kartę Multisport,

• przyjazne warunki pracy,

• ciekawy zespół pracowników, dobrą atmosferę.

• pyszną kawę jak z kawiarni

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytania dotyczące oferty? Skontaktuj się z nami.