Dołącz do nas! Sprawdź aktualne rekrutacje i znajdź swoje miejsce w naszym zespole!

Młodszy specjalista ds. Administracji i Wsparcia Biura

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków:

ADMINISTRACJA:

• obsługa biurowo-kancelaryjna, nadzór nad obiegiem dokumentów i rejestrowanie ich w systemie

• dbanie o pozytywny wizerunek firmy, dbanie o wystrój i estetykę

• obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (Poczta Polska, kurierzy, mail)

• nadzór i zaopatrzenie w artykuły i materiały administracyjne, spożywcze, biurowe

• organizacja podróży – rezerwacja hoteli, lotów, itp.

• zlecenie i nadzór nad archiwizacją dokumentów

• prowadzenie kasy firmowej

• dbanie o przepływ dokumentacji i informacji pomiędzy oddziałami

ZARZĄD:

• prowadzenie kalendarza Prezesa Zarządu

• przygotowywanie pism, raportów i korespondencji dla Prezesa Zarządu

• organizacja i rozliczanie podróży służbowych

MARKETING I HR:

• przygotowanie oraz publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych na portalach typu: olx, pracuj.pl itp.

• wsparcie Działu Marketingu przy zarządzaniu gadżetami, kontakt z dostawcami w zakresie zamówień materiałów reklamowych

• wsparcie działu marketingu przy obsłudze firmowych kont w mediach społecznościowych (Facebook oraz LinkedIn)

• wstępny onbording nowych pracowników (przekazanie sprzętu IT, materiałów biurowych itp.)

Nasze wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata
• wysoka kultura osobista oraz proklienckie podejście
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B2)
• bardzo dobra i praktyczna znajomość pakietu MS Office (sprawdzana podczas rekrutacji)
• bardzo dobra i poparta parktycznym doświadczeniem organizacja pracy ( sprawdzana podczas rekrutacji)
• systematyczność i dokładność
• inicjatywa i aktywne poszukiwanie rozwiązań
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• umowę o pracę lub kontrakt B2B,

• ubezpieczenie medyczne,

• kartę Multisport,

• przyjazne warunki pracy,

• ciekawy zespół pracowników, dobrą atmosferę.

• pyszną kawę jak z kawiarni

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytania dotyczące oferty? Skontaktuj się z nami.