Dołącz do nas! Sprawdź aktualne rekrutacje i znajdź swoje miejsce w naszym zespole!

Specjalista ds. handlu

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszajec (Warszawa)

Twój zakres obowiązków:

  • zawieranie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi klientami w zakresie techniki systemów szalunkowych, sklejki szalunkowej i akcesoriów,
  • aktywna sprzedaż produktów Baukrane na podległym terenie,
  • realizacja ustalonych planów sprzedaży,
  • kompleksowe przygotowywanie ofert dla klientów oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
  • kontrola rozrachunków z Klientami,
  • ścisła współpraca oraz nadzór nad przepływem informacji z innymi działami w firmie,
  • przygotowywanie raportów z działań bieżących,
  • bieżąca analiza rynku i konkurencji.
  • Obszar działania województwo mazowieckie, łódzkie, podlaskie, lubelskie / świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie

Nasze wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży budowlanej,
  • umiejętność budowania i nawiązywania kontaktów handlowych oraz prowadzenia negocjacji,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • biegła obsługa komputera (MS Office: głównie MS Excel),
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • wysokie umiejętności komunikacyjnych,
  • umiejętności analizy i strategicznego planowania,
  • ambicja i determinacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów.

Oferujemy:

  • pakiet narzędzi służbowych, (samochód, telefon, komputer)
  • wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu,
  • samodzielnej i stałej pracę w stabilnej firmie,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • przyjazne warunki pracy w otwartym zespole.
  • umowa o pracę, kontrakt b2b
  • pełny etat
  • specjalista (mid / regular), starszy specjalista (senior)
  • praca mobilna
  • praca od zaraz
Potrzebujesz pomocy?

Masz pytania dotyczące oferty? Skontaktuj się z nami.