Żurawie Wieżowe

Żurawie wieżowe budowlane

BAUKRANE kompleksowo obsługuje każdą inwestycję. Jesteśmy tam, gdzie potrzebny jest specjalistyczny sprzęt dźwigowy do realizacji wszelkiego rodzaju inwestycji budowlanych i inżynieryjnych.

 

Dźwigamy ‘wyzwania’ naszych klientów zapewniając im profesjonalne doradztwo w doborze tak specjalistycznego sprzętu budowlanego, jakim są budowlane żurawie wieżowe. Posiadamy bogatą ofertę różnego typu żurawi, którą stale powiększamy i unowocześniamy. Jesteśmy tam, gdzie potrzebny jest profesjonalny i sprawdzony sprzęt dźwigowy do realizacji wszelkiego rodzaju inwestycji budowlanych i inżynieryjnych.

W naszej flocie znajdują się budowlane żurawie marki LIEBHERR, która jest liderem na rynku światowym. Charakteryzują się one niezawodnością, najmocniejszą konstrukcją oraz możliwością doboru wieży.

Zapewniamy regularne przeglądy techniczne oraz konserwacje, dokonywane przez nasz fachowy i doświadczony zespół serwisantów. W ten sposób jesteśmy pewni, że dostarczamy Państwu sprawny, bezpieczny sprzęt. A dzięki wykwalifikowanej kadrze operatorów, oferujemy rzetelne i profesjonalne wykonywanie powierzonych nam zadań na budowie.

 

Żurawie i dźwigi budowlane – wynajem, dzierżawa

Wyślij zapytanie o żurawia

potwierdź, że nie jesteś robotem i kliknij poniższy przycisk.

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.