01

Akademia

Akademia Operatora

Baukrane

Akademia Baukrane powstała z potrzeby szkolenia specjalistów w dziedzinie obsługi żurawi wieżowych, których brakuje na Trójmiejskim rynku i nie tylko. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry szkolącej w zakresie teorii i praktyki, zapewnia szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby podczas szkolenia przekazać Państwu wiedzę opartą na aktualnych przepisach i zapewnić wszystkie materiały, które pozwolą przygotować się do egzaminu teoretycznego.

02

Akademia

Operator

Żurawia Wieżowego

Podczas naszych szkoleń pod opieką instruktora mają Państwo możliwość odbywania praktyk na żurawiu szkoleniowym sterowanym zarówno z kabiny jak i za pomocą bezprzewodowego pilota.

Udział w kursie zakończony jest egzaminem wewnętrznym oraz egzaminem przed Urząd Dozoru Technicznego w Gdańsku.

Szkolenie z obsługi żurawi wieżowych oferowane przez firmę BAUKRANE, pozwala uzyskać niezbędne uprawnia z zakresu obsługi żurawi wieżowych, szybko montujących jak i szynowych.

Zapytaj o szkolenie

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji

Elementy szkolenia

Szkolenie Teoretyczne

Prowadzone przez doświadczoną kadrę

Szkolenie Praktyczne

Na prawdziwym żurawiu w realistycznych warunkach

Egzamin Państwowy

Organizowany przez Urząd Dozoru Technicznego w Gdańsku

04

Żurawie

Kompleksowa Obsługa

Żurawi wieżowych i wind

“Z naszymi partnerami jesteśmy na inwestycji od początku do końca, dbając o jej pozytywny przebieg oraz bezpieczeństwo pracujących tam ludzi. Oferujemy pomoc przy doborze odpowiedniego żurawia dopasowanego do rzeczywistych potrzeb Państwa budowy. Transport na budowę, montaże i demontaże żurawi, plany ich usytuowania oraz odbiór UDT to, obok opracowań pracy żurawia w kolizji i instrukcji bezpiecznej pracy, podstawowe usługi, które oferujemy. Zapewnienie profesjonalnej i doświadczonej obsługi operatorskiej oraz konserwacje żurawi dodatkowo uzupełniają naszą ofertę​”.

Mariusz Błeszyński

Koordynator ds. Techniczno-Handlowych

Akademia Operatora

Zdobądź z nami nowy zawód

Nie zwlekaj! Wypełnij formularz i dowiedz się jak możesz odbyć szkolenie
i zostać operatorem żurawia wieżowego!

Kolejna edycja:
17.04.2023

03

Akademia

Zgłoś się na kurs

Poznaj naszą ofertę

Wypełnij formularz i prześlij nam swoją aplikację. Nasz doradca odezwie się i odpowie na wszelkie pytania związane z uczestnictwem w szkoleniu.

Wolisz bardziej klasycznie?

Wyślij aplikację na adres: akademia@baukrane.pl