Dołącz do nas! Sprawdź aktualne rekrutacje i znajdź swoje miejsce w naszym zespole!

Doradca Techniczno-Handlowy (systemy szalunkowe)

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszajec k. Warszawy

Zakres obowiązków:

  • zawieranie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi klientami w zakresie techniki systemów szalunkowych (deskowań),

  • nadzór techniczno-handlowy nad obsługiwanymi kontraktami (optymalizacja kosztów, budżetowanie kontraktów, przygotowywanie projektów zastępczych, itd.),

  • kompleksowe przygotowywanie ofert dla klientów oraz prowadzenie negocjacji handlowych,

  • kontrola rozrachunków z Klientami,

  • ścisła współpraca oraz nadzór nad przepływem informacji z innymi działami w firmie,

  • przygotowywanie raportów z działań bieżących,

  • bieżąca analiza rynku i konkurencji

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (doradcy techniczno – handlowego, inżyniera sprzedaży) w branży budowlanej,

  • umiejętność budowania i nawiązywania kontaktów handlowych oraz prowadzenia negocjacji,

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane w zakresie budownictwa),

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • biegła obsługa komputera (MS Office: głównie MS Excel, AutoCad),

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • wysokie umiejętności komunikacyjnych,

  • umiejętności analizy i strategicznego planowania,

  • ambicja i determinacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów.

Oferujemy:

  • pakiet narzędzi służbowych,

  • wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu,

  • samodzielnej i stałej pracę w stabilnej firmie,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • przyjazne warunki pracy w otwartym zespole.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytania dotyczące oferty? Skontaktuj się z nami.